Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Флекцерин капсули 50 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007480Код реєстрації UA/12618/01/01
244.65 - 354.42 грн

244.65 - 354.42 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Флекцерин капсули 50 мг №30

Склад:

діюча речовина: діацереїн;

1 капсула містить діацереїну  50 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат, натрію кроскармелоза, повідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат;

тверда желатинова капсула: желатин, індигокармін (індиготин) (Е 132), хіноліновий жовтий (Е 104), титану діоксид (Е 171).

Показання.

Ревматичні захворювання суглобів (остеоартрити, остеоартрози).

Протипоказання.

• Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу або до похідних антрахінону в анамнезі.
  • Хвороби печінки наявні або в анамнезі.
  • Запальні кишкові захворювання (неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона).
  • Кишкова непрохідність або псевдо непрохідність.
  • Біль у животі невизначеного походження.
  • Період вагітності або годування груддю.

Спосіб застосування та дози.

Протягом перших 2-4 тижнів лікування Флекцерин призначати дорослим по 1 капсулі (50 мг) після прийому їжі на ніч. Починаючи з 2-4-го тижня лікування, дозу лікарського засобу збільшувати до    100 мг на добу за 2 прийоми (по 1 капсулі вранці і ввечері після їди).

Лікарський засіб застосовувати протягом тривалого періоду (не менше 6 місяців). Тривалість курсу лікування встановлює лікар індивідуально.

Пацієнти літнього віку.

Діацереїн не рекомендований пацієнтам віком від 65 років у зв’язку з тим, що ця категорія є більш вразливою до ускладнень, пов'язаних з діареєю.

Істотних змін фармакокінетичних параметрів при застосуванні діацереїну пацієнтами літнього віку не виявлено, тому жодних змін до рекомендованої дози не потребується (див. розділ «Фармакологічні в

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 122)м. Київ, Дарницький р-н, просп. Григоренка Петра, буд. 20
244.65 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
275.64 грн
Аптека оптових цін (Київська 2)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Вишгородська, буд. 56/2
245.58 грн
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Шолом-Алейхема,17
246.58 грн
Аптека оптових цін (Київська 121)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Сулеймана Стальського, буд. 22/10
246.6 грн
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
247.07 грн
Аптека оптових цін (Київська 109)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Центральна, буд. 21-Б, прим. 76
247.59 грн
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Полярна,8А
247.85 грн
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
247.87 грн
Аптека оптових цін (Київська 147)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Закревського Миколи, буд. 61/2
248.31 грн
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
249.13 грн
Бажаємо здоров'я01103, м.Київ, вул.Підвисоцького Професора, 8-А
249.79 грн
АНЦвул. Єлизавети Чавдар вул., 14
252.73 грн
Аптека оптових цін (Київська 83)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Солом’янська, буд. 24Б
253.83 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
255.87 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №57 (ТВА))м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Вадима Гетьмана, буд. 40А
255.96 грн
Аптека Копійкавул. Дмитрівська, 2
256.01 грн
Аптека оптових цін (Київська 128)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 12, прим. 121
256.53 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Флекцерин капсули 50 мг №30?

Придбати Флекцерин капсули 50 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Флекцерин капсули 50 мг №30 серед різних аптек міста становить 273.99 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Флекцерин капсули 50 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Флекцерин капсули 50 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Флекцерин капсули 50 мг №30?” перед замовленням препарату.