Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Фітосед настоянка 100 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012448Код реєстрації UA/3373/01/01
94.63 - 149.76 грн

94.63 - 149.76 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: настойка
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Фітосед настоянка 100 мл

Склад:

діючі речовини: 100 мл препарату містять настойки з суміші лікарської рослинної сировини «Фітосед®» (1:10) (екстрагент – етанол 40 %): Сrataegi fructus (глоду плоди) ‒ 1 г; Leonuri cardiacae herba (собачої кропиви трава) ‒ 2 г; Lupuli strobili (хмелю шишки) ‒ 2 г; Aveni fructus (вівса плоди)  ‒ 2,5 г; Melissae officinalis herba (меліси лікарської трава) ‒ 1,5 г; Coriandri fructus (коріандру плоди) ‒ 0,5 г; Мeliloti herba (буркуну трава) ‒ 0,5 г;

допоміжні речовини: відсутні, крім екстрагенту.

Показання.

У якості седативного засобу при неврозах різної етіології; легкій формі неврастенії, що супроводжується дратівливістю, тривожністю, страхом, підвищеною втомлюваністю, розсіяністю; нервовому збудженні; безсонні; нейроциркуляторній дистонії за гіпертензивним і кардіальним типом; астенічному синдромі (форма гіперстенічна).

Протипоказання.

Фітосед® протипоказаний при підвищеній чутливості до будь-якого компонента препарату, вираженій артеріальній гіпотензії та брадикардії, при зниженому згортанні крові та внутрішній кровотечі, при депресії та інших захворюваннях, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи.

Спосіб застосування та дози.

Призначати внутрішньо дорослим і дітям віком від 12 років по 1 чайній ложці (5 мл) у невеликій кількості води 3 — 4 рази на день і 1 раз – перед сном. Курс лікування – від 10 до 30 днів. У разі необхідності курс лікування можна повторити через 10 — 15 днів (після консультації з лікарем).

Діти.

Не призначати дітям віком до 12 років.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
95.83 грн
Бажаємо здоров'я03124, м.Київ, вул.Василенка Миколи,19
96.53 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Фітосед настоянка 100 мл?

Придбати Фітосед настоянка 100 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Фітосед настоянка 100 мл серед різних аптек міста становить 113.32 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Фітосед настоянка 100 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Фітосед настоянка 100 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Фітосед настоянка 100 мл?” перед замовленням препарату.