Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Фітонефрол збір в фільтр-пакетах по 1,5 г №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 015875Код реєстрації
37.55 - 75.69 грн

37.55 - 75.69 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: До

Склад

діюча речовина: 1 г збору містить мучниці листя (Uvae ursi folia) 400 мг, календули квіток (Calendulae flores) 200 мг, кропу пахучого плодів (Anethi graveolentis fructus) 200 мг, елеутерококу колючого кореневищ з коренями (Eleutherococci senticosi rhizomata et radices) 100 мг, м’яти перцевої листя (Menthae piperitae folia) 100 мг.

Показання

Препарат застосовують у комплексній терапії запальних захворювань нирок та сечовивідних шляхів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Спазмофілія, круп, бронхіальна астма, артеріальна гіпертензія, інфаркт міокарда, аритмії, безсоння, підвищена збудливість нейроциркуляторна дистонія, гіпертермічний синдром, епілепсія, гострі інфекційні захворювання, гарячка. Захворювання нирок в період загострення: гостра ниркова недостатність і гострий гломерулонефрит.

Спосіб застосування та дози

2 столові ложки препарату помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 30 хв. Охолодити при кімнатній температурі протягом 10 хв, процідити, залишок віджати до процідженого відвару. Об’єм відвару довести кип’яченою водою до 200 мл.

Приймати у теплому вигляді по ⅓ склянки 3 рази на добу за 30 хв до їди протягом 2 тижнів. Перед застосуванням відвар збовтати.

2 фільтр-пакети помістити у скляний або емальований посуд, залити 100 мл окропу, закрити і настоювати 30 хв. Фільтр-пакети віджати. Об’єм водної витяжки довести кип&rsq

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Братства тарасівців(Декабристів),6, прим.202
37.55 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
63.4 грн
АНЦвул. Мельникова, 32
40.06 грн
АНЦвул. Гришка, 6
40.08 грн
АНЦвул. Анатолія Солов`яненка, 16 (Бойченко)
40.36 грн
Бажаємо здоров'я03126, м.Київ, вул.Академіка Білецького,11
44.9 грн
Бажаємо здоров'я02160, м.Київ, пр-т Соборності,7-А
50.35 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
50.49 грн
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
51.49 грн
Бажаємо здоров'я03039, м.Київ, пр-т Науки,4
51.49 грн
Бажаємо здоров'я04208, м.Київ, пр-т Порика Василя,13
51.53 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
51.56 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Зої Гайдай,6 прим.146
51.61 грн
Аптека Шаравул. Героїв Дніпра, 32
52.58 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Фітонефрол збір в фільтр-пакетах по 1,5 г №20?

Придбати Фітонефрол збір в фільтр-пакетах по 1,5 г №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Фітонефрол збір в фільтр-пакетах по 1,5 г №20 серед різних аптек міста становить 61.35 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Фітонефрол збір в фільтр-пакетах по 1,5 г №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Фітонефрол збір в фільтр-пакетах по 1,5 г №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Фітонефрол збір в фільтр-пакетах по 1,5 г №20?” перед замовленням препарату.