Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Емла крем 30 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007926Код реєстрації UA/4596/01/01
ATC-Класифікатор: Комбінації
Торгова назва: Емла
Виробник: АстраЗенека
517.18 - 656.28 грн

517.18 - 656.28 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Емла крем 5 г, + 12 наклейок, №5
Емла крем 5 г, + 12 наклейок, №5
588.07 - 681.1 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Інструкція - Емла крем 30 г

Склад:

діючі речовини: лідокаїн прилокаїн

1 г крему містить: лідокаїну 25 мг прилокаїну 25 мг

допоміжні речовини: олія рицинова поліетоксильована гідрогенізована карбомер 974 Р натрію гідроксид вода очищена.

Показання.

Крем Емла застосовують для поверхневої анестезії:

наприклад при відборі зразків крові або введенні периферичного венозного катетера

-слизових оболонок статевих органів наприклад при проведенні поверхневих хірургічних втручань або перед введенням місцевого анестетика

-трофічних виразок нижніх кінцівок перед очищенням та проведенням поверхневих хірургічних втручань наприклад видаленням фібрину гною та некротичних тканин.

Протипоказання.

Відома гіперчутливість до місцевих анестетиків групи заміщених амідів таких як бупівакаїн етідокаїн мепівакаїн або будь-якої з допоміжних речовин. Порушення цілісності шкіри у місці нанесення крему (активний оперізуючий герпес атопічний дерматит або рани).

Емла не слід застосовувати:

дітям віком 0-12 місяців при сумісному застосуванні лікарських засобів що індукують утворення метгемоглобіну

недоношеним немовлятам (народжених до 37 тижня вагітності).

Емла може підвищити утворення метгемоглобіну у пацієнтів які приймають деякі лікарські засоби що сприяють утворенню метгемоглобіну (наприклад сульфаніламіди).

При застосуванні великих доз лікарського засобу Емла слід брати до уваги ризик розвитку адитивного ефекту у пацієнтів які застосовують місцеві анестетики або лікарські засоби що структурно подібні до останніх наприклад токаїнід.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Сосюри Володимира, 3
546.95 грн
Бажаємо здоров'я01103, м.Київ, вул.Підвисоцького Професора, 8-А
551.8 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я02230, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),26а
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка,3а
Бажаємо здоров'я04119, м.Київ, вул.Деревлянська,12/42
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
554.04 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Кам'янська,120
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
Бажаємо здоров'я02125, м.Київ, вул.Чорних Запорожців(П.Запорожця),21
Бажаємо здоров'я03028, м.Київ, пр-т Науки,9
554.04 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
554.04 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Емла крем 30 г?

Придбати Емла крем 30 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Емла крем 30 г серед різних аптек міста становить 596.06 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Емла крем 30 г, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Емла крем 30 г?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Емла крем 30 г?” перед замовленням препарату.