Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Дифлюзол капсули 150 мг №2
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 011584Код реєстрації UA/5156/01/03
68.80 - 93.80 грн

68.80 - 93.80 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям, Для вагітних
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Дифлюзол капсули 150 мг №2 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: флуконазол; 1 капсула містить флуконазолу, у перерахуванні на 100 % речовину 150 мг; допоміжні речовини: кальцію стеарат, натрію крохмальгліколят (тип А); склад оболонки капсули: желатин, патентований синій V (E131), хіноліновий жовтий (Е 104), титану діоксид (Е 171).

Показання

Гострий вагінальний кандидоз, коли місцева терапія не є доречною.

Кандидозний баланіт, коли місцева терапія не є доречною.

Протипоказання

– Гіперчутливість до флуконазолу, інших азольних сполук або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

– Одночасне застосування флуконазолу та терфенадину пацієнтам, які застосовують флуконазол багаторазово у дозах 400 мг/добу та вище (згідно з результатами дослідження взаємодії багаторазового застосування).

– Одночасне застосування флуконазолу та інших лікарських засобів, що подовжують інтервал QT та метаболізуються за допомогою ферменту CYP3А4 (наприклад цизаприду, астемізолу, пімозиду, хінідину та еритроміцину).

Спосіб застосування та дози

Капсули слід ковтати цілими. Прийом препарату не залежить від прийому їжі.

Дорослі.

Препарат застосовувати перорально у дозі 150 мг одноразово.

Пацієнти літнього віку.

При відсутності ознак порушення функцій нирок для лікування даної категорії пацієнтів застосовувати звичайну дозу для дорослих.

Порушення функцій нирок.

Флуконазол виводиться в основному з сечею у незміненому вигляді. При разовому застосуванні препарату коригувати дозу даній категорії пацієнтів не потрібно.

Порушення фу

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека Копійкаб-р. Чоколівський, 1
70.73 грн
Аптека Копійкавул. Дмитрівська, 2
70.78 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
70.79 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
70.8 грн
Аптека Копійкавул. Коласа Якуба, 8
70.81 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська/Димитрівська, 51/16 (Воровського/Димитрівська)
71.93 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
71.97 грн
АНЦвул. Героїв Дніпра, 67А
72.61 грн
АНЦвул. Маршала Тимошенка, 21
72.94 грн
АНЦвул. О. Архипенка, 1/12 (Мате Залки)
73.61 грн
АНЦпр. Григоренка, 28
74.17 грн
АНЦвул. Святошинська, 1
74.58 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Дифлюзол капсули 150 мг №2?

Придбати Дифлюзол капсули 150 мг №2 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Дифлюзол капсули 150 мг №2 серед різних аптек міста становить 79.77 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Дифлюзол капсули 150 мг №2, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Дифлюзол капсули 150 мг №2?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Дифлюзол капсули 150 мг №2?” перед замовленням препарату.