Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ципрофлоксофарм краплі очні/вушні, р-н 0,3% 5 мл,
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010449Код реєстрації UA/15845/01/01
55.07 - 75.30 грн

55.07 - 75.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: краплі очні
Кому можна: Дорослим, Дітям, Діабетикам
Спосіб введення: Для очей
Температура зберігання: від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Ципрофлоксофарм краплі очні/вушні, р-н 0,3% 5 мл,

Склад

діюча речовина: сіprofloxacin;

1 мл розчину містить ципрофлоксацину гідрохлориду 3,5 мг, що еквівалентно 3 мг ципрофлоксацину;

допоміжні речовини: натрію ацетат тригідрат, маніт, динатрію едетат, бензалконію хлорид, кислота оцтова льодяна 10%, вода очищена.

Показання

Виразки рогівки та поверхневі інфекції ока (очей) і його придатків, спричинені штамами бактерій, чутливими до ципрофлоксацину.

Гострий отит зовнішнього вуха, а також гострий отит середнього вуха з дренажем через тимпаностомічну трубку, спричинені штамами бактерій, чутливими до ципрофлоксацину.

Протипоказання

Підвищена чутливість до ципрофлоксацину або до інших хінолонів, або до будь-якого з компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Застосування в офтальмології

Дозування для підлітків та дорослих, включаючи пацієнтів літнього віку

Виразки рогівки:

Ципрофлоксофарм слід застосовувати з такими інтервалами, включаючи нічний час:

у 1-й день закапувати по 2 краплі у кон’юнктивальний мішок(-ки) ураженого ока(очей) кожні 15 хв протягом перших 6 годин, потім – по 2 краплі кожні 30 хв протягом першої доби;

на 2-й день закапувати по 2 краплі у кон’юнктивальний мішок(-ки) ураженого ока (очей) щогодини;

з 3-го по 14-й день закапувати по 2 краплі у кон’юнктивальний мішок(-ки) ураженого ока (очей) кожні 4 години.

При виразці рогівки лікування може тривати більше 14 днів; схему дозування та тривалість лікування визначає лікар.

Бактеріальні поверхневі інфекції ока та його придатків

Стандартна доза станови

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний, 10
Бажаємо здоров'я03083, м.Київ, пр-т Науки,62-А
Бажаємо здоров'я03126, м.Київ, вул.Академіка Білецького,11
63.78 грн
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ципрофлоксофарм краплі очні/вушні, р-н 0,3% 5 мл,?

Придбати Ципрофлоксофарм краплі очні/вушні, р-н 0,3% 5 мл, можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ципрофлоксофарм краплі очні/вушні, р-н 0,3% 5 мл, серед різних аптек міста становить 65.15 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ципрофлоксофарм краплі очні/вушні, р-н 0,3% 5 мл,, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ципрофлоксофарм краплі очні/вушні, р-н 0,3% 5 мл,?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ципрофлоксофарм краплі очні/вушні, р-н 0,3% 5 мл,?” перед замовленням препарату.