Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Цинк К& Здоров'я таблетки №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 023294Код реєстрації
49.05 - 59.90 грн

49.05 - 59.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Під час

Описание

Цинк – важнейший микроэлемент, входящий в состав более чем трехсот гормонов и ферментов, участвующих практически во всех жизненноважных процессах в организме. Физиологически достаточное количество цинка оказывает положительное влияние на сперматогенез. У женщин цинк необходим для улучшения состояния кожи, укрепления волос и ногтей. Цинк ускоряет регенерацию кожи и слизистых оболочек после герпетических высыпаний. Цинк может быть рекомендован врачом в составе комплексной терапии заболеваний печени и поджелудочной железы.

Способ применения и дозы

Взрослым по 1 таблетке в сутки во время приема еды.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека Копійкавул. А.Малишка, 15/1
49.42 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 35 (Артема)
57.9 грн
АНЦвул. Виборгська, 40/16
51 грн
Аптека Копійкавул. Гмирі Бориса, 17
51.85 грн
Аптека Копійкавул. Д. Щербаковського, 47-А (Щербакова)
51.9 грн
АНЦвул. Будівельників/Попудренка, 38/14
53.4 грн
АНЦвул. Огієнка Івана, 15-А
53.44 грн
АНЦвул. Д. Щербаковського, 56/7 (Щербакова)
54 грн
АНЦДніпровська Набережна, 21
54.75 грн
АНЦвул. Антонова Авіаконструктора, 43
54.9 грн
Аптека Копійкапр-т. Бажана Миколи, 3-В
55 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 112 (Червоноармійська)
59.88 грн
Аптека Шаравул. Героїв Дніпра, 32
59.89 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 72 (Червоноармійська)
59.9 грн
АНЦпр-т. Лобановського Валерія, 6-А
49.05 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Цинк К& Здоров'я таблетки №60?

Придбати Цинк К& Здоров'я таблетки №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Цинк К& Здоров'я таблетки №60 серед різних аптек міста становить 53.29 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Цинк К& Здоров'я таблетки №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Цинк К& Здоров'я таблетки №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Цинк К& Здоров'я таблетки №60?” перед замовленням препарату.