Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Беталок Зок таблетки 50 мг, № 30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 012286Код реєстрації UA/3066/01/01
ATC-Класифікатор: Метопролол
Торгова назва: Беталок
Діюча речовина: Метопролол
203.00 - 263.20 грн

203.00 - 263.20 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Беталок Зок таблетки 50 мг, № 30

Склад:

діюча речовина: метопрололу сукцинат; 1 таблетка містить: 23 75 мг або 47 5 мг або 95 мг  метопрололу сукцинату що відповідає 25 мг або 50 мг або 100 мг метопрололу тартрату; допоміжні речовини: етилцелюлоза гідроксипропілцелюлоза гіпромелоза целюлоза мікрокристалічна парафін макрогол кремнію діоксид колоїдний безводний натрію стеарилфумарат титану діоксид (E 171). Лікарська форма.  Таблетки вкриті плівковою оболонкою з уповільненим вивільненням. Основні фізико-хімічні властивості: 25 мг: біла або майже біла овальна двоопукла вкрита плівковою оболонкою таблетка з   рискою на обох боках та гравіруванням на одному боці; 50 мг: біла або майже біла кругла двоопукла вкрита плівковою оболонкою таблетка з   рискою на одному боці та гравіруванням на другому боці; 100 мг: біла або майже біла кругла двоопукла вкрита плівковою оболонкою таблетка з рискою на одному боці та гравіруванням на другому боці.

Показання

Артеріальна гіпертензія. · Стенокардія. · Стабільна симптоматична хронічна серцева недостатність з порушенням систолічної функції лівого шлуночка. · Попередження серцевої смерті та повторного інфаркту після гострої фази інфаркту міокарда. · Серцеві аритмії включаючи суправентрикулярну тахікардію зниження частоти скорочення шлуночків при фібриляції передсердь та шлуночкових екстрасистол. ·  Функціональні порушення серцевої діяльності що супроводжуються  серцебиттям. · Профілактика мігрені.

Протипоказання.

Кардіогенний шок. Синдром слабкості синусового вузла. Атріовентрикулярна блокада ІІ та ІІІ ступеня. Серцева недостатність у стадії декомпенсації  (набряк легень гіпоперфузія або артеріальна гіпотензія); тривала або періодична інотро

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
219.74 грн
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
219.75 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Беталок Зок таблетки 50 мг, № 30?

Придбати Беталок Зок таблетки 50 мг, № 30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Беталок Зок таблетки 50 мг, № 30 серед різних аптек міста становить 230.66 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Беталок Зок таблетки 50 мг, № 30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Беталок Зок таблетки 50 мг, № 30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Беталок Зок таблетки 50 мг, № 30?” перед замовленням препарату.