Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Бензонал ic таблетки 50 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008183Код реєстрації UA/9793/01/02
ATC-Класифікатор: Бензобарбітал
Торгова назва: Бензонал Іс
Діюча речовина: БЕНЗОБАРБІТАЛ
Виробник: Інтерхім
41.01 - 82.08 грн

41.01 - 82.08 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Бензонал IC таблетки 100 мг №50
Бензонал IC таблетки 100 мг №50
158.8 - 205.75 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Інструкція - Бензонал ic таблетки 50 мг №30

Склад:

діюча речовина: benzobarbital;

1 таблетка містить бензобарбіталу 50 мг або 100 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, желатин, натрію кроскармелоза.

Показання.

Різні форми епілепсії. Лікування безсудомних і поліморфних епілептичних нападів у комбінації з іншими протиепілептичними засобами.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів лікарського засобу. Тяжкі паренхіматозні ураження печінки, печінкова недостатність, ураження нирок із порушенням їх функції, декомпенсація серцевої діяльності, анемія, порфірія, бронхіальна астма, дихальна недостатність, тяжка міастенія, цукровий діабет, гіпертиреоз, наднирковозалозна недостатність, гіперкінезія, депресивні стани, депресивні стани із суїцидальними спробами, алкоголізм, наркоманія. Період вагітності або годування груддю. Дитячий вік до 3 років.

Спосіб застосування та дози.

Лікарський засіб застосовувати всередину після їди. Дозу встановлює лікар індивідуально. Доза лікарського засобу залежить від віку пацієнта, характеру і частоти нападів. Для дорослих разова доза становить 100–200 мг, максимальна добова доза – 800 мг. Частіше за все лікарський засіб можна застосовувати по 100 мг 3 рази на добу. Лікування розпочинати з одноразового застосування разової дози. Через 2–3 доби дозу підвищувати до досягнення клінічного ефекту (зниження частоти або повна відсутність нападів). Лікування продовжувати тривалий термін, не менше 1–3 років (навіть при відсутності нападів), застосовуючи по одній разовій дозі на добу. У випадку поновлення нападів слід повернутися до попередньої добової дози.

Дорослі.

Максимальні дози

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03039, м.Київ, пр-т Науки,4
41.01 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
81.57 грн
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Карела Чапека(Фучика Юліуса),4, прим.24
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
48.66 грн
Бажаємо здоров'я03191, м.Київ, вул.Героїв Маріуполя(Якубовського Маршала),4, прим.1
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, пр-т Леся Курбаса, 4-В
Бажаємо здоров'я02132, м.Київ, вул.Зарічна,44
49.97 грн
Бажаємо здоров'я04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 31-А
54.01 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
Бажаємо здоров'я02068, м.Київ, пр-т Григоренка Петра,32-Д
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
Бажаємо здоров'я03162, м.Київ, вул.Тулузи,2/58
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,41
Показати ще 20 аптек

Як отримати рецепт на Бензонал ic таблетки 50 мг №30

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Бензонал ic таблетки 50 мг №30 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати рецепт на ліки у Києві та Україні та придбати Бензонал ic таблетки 50 мг №30 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Бензонал ic таблетки 50 мг №30 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Бензонал ic таблетки 50 мг №30?

Придбати Бензонал ic таблетки 50 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Бензонал ic таблетки 50 мг №30 серед різних аптек міста становить 69.82 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Бензонал ic таблетки 50 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Бензонал ic таблетки 50 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Бензонал ic таблетки 50 мг №30?” перед замовленням препарату.