Ровно
Центр відновлення зору Анатолія Совви в Рівному

Центр відновлення зору Анатолія Совви в Рівному

add_box Офтальмология ... еще
Парковка Wi-Fi зона
«Центр відновлення зору Анатолія Совви» - це мережа клінік у Західній Україні. У філіалі в Рівному є можливість пройти діагностичні обстеження на сучасному, сертифікованому обладнанні та відвідати консультативний прийом кваліфікованих лікарів-офтальмологів
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
вул. Гагаріна, 75на карте
Без районів

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» в Рівному надає повноцінну офтальмологічну допомогу дітям та дорослим. На консультативному прийоми лікарі-офтальмологи інформують пацієнтів про методики терапевтичних дій для лікування зорової системи.

В медичному центрі все обладнали для того, щоб пацієнти могли відчувати себе максимально комфортно. В медцентрі облаштували операційне, діагностичне відділення, а також є можливість придбати оптичні засоби для корекції зору в стінах клініки.

Великий вплив на ефективність роботи має кваліфікована команда спеціалістів та інноваційне обладнання для діагностики. Всі співробітники медичного закладу мають вищу медичну освіту. Для надання якісних медичних послуг, постійно підвищують кваліфікаційний рівень за допомогою курсів, майстер-класів, конференцій, що позитивно позначається на роботі.

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» в Рівному турбується про своїх пацієнтів, тому закупили в центр сучасне, сертифіковане обладнання зарубіжного виробництва. Воно дає змогу лікарям-офтальмологам швидко діагностувати та своєчасно призначити схему лікування.

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» надає такі медичні послуги, як:

• лікування катаракти лазером;
  • іридектомія;
  • методика крослінг;
  • кріоретінопексія.

Також, в центрі проводять диспансерне спостереження із такими патологічними захворюваннями, як: далекозорість; макулопатія; короткозорість; ретинопатія діабетична; рефракційна зміна кришталика, глаукома та інші.

Офтальмологічну допомогу можуть надати в таких містах-супутниках Чернівецької області, як:

• Кельменці;
  • Новодністровськ;
  • Сокиряни;
  • Хотин;
  • Вижниця;
  • Глибока;
  • Путила.

* ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

Василь 14 Март 2024
Гарне ставлення до пацієнтів, плануємо в клініці робити операцію. Нам сподобався лікар
Катерина 13 Октябрь 2023
Персонал уважний, відповідальний
Любов 26 Сентябрь 2023
Владислав Віталійович - компетентний лікар, лояльно відноситься до своїх пацієнтів. Все зрозуміло пояснив. Консультацією з лікарем залишилась задоволена
Геннадий 22 Июнь 2021
В клинике хорошее оборудование, специалисты знают свое дело, все быстро, хороший сервис. Все, что я хотел, я получил, рекомендации были даны. Через месяц пойду еще раз на повторный прием. Остался доволен клиникой
Іван 30 Ноябрь 2020
Клініка хороша, персонал уважний.
Филиалы сети
Все клиники