Клиника Центр відновлення зору Анатолія Совви в Рівному

Офтальмология

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» - це мережа клінік у Західній Україні. У філіалі в Рівному є можливість пройти діагностичні обстеження на сучасному, сертифікованому обладнанні та відвідати консультативний прийом кваліфікованих лікарів-офтальмологів еще

• Сб-Вс: выходной

вул. Гагаріна, 75. На карте

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» в Рівному надає повноцінну офтальмологічну допомогу дітям та дорослим. На консультативному прийоми лікарі-офтальмологи інформують пацієнтів про методики терапевтичних дій для лікування зорової системи.

В медичному центрі все обладнали для того, щоб пацієнти могли відчувати себе максимально комфортно. В медцентрі облаштували операційне, діагностичне відділення, а також є можливість придбати оптичні засоби для корекції зору в стінах клініки.

Великий вплив на ефективність роботи має кваліфікована команда спеціалістів та інноваційне обладнання для діагностики. Всі співробітники медичного закладу мають вищу медичну освіту. Для надання якісних медичних послуг, постійно підвищують кваліфікаційний рівень за допомогою курсів, майстер-класів, конференцій, що позитивно позначається на роботі.

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» в Рівному турбується про своїх пацієнтів, тому закупили в центр сучасне, сертифіковане обладнання зарубіжного виробництва. Воно дає змогу лікарям-офтальмологам швидко діагностувати та своєчасно призначити схему лікування.

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» надає такі медичні послуги, як:

• лікування катаракти лазером;
  • іридектомія;
  • методика крослінг;
  • кріоретінопексія.

Також, в центрі проводять диспансерне спостереження із такими патологічними захворюваннями, як: далекозорість; макулопатія; короткозорість; ретинопатія діабетична; рефракційна зміна кришталика, глаукома та інші.

Офтальмологічну допомогу можуть надати в таких містах-супутниках Чернівецької області, як:

• Кельменці;
  • Новодністровськ;
  • Сокиряни;
  • Хотин;
  • Вижниця;
  • Глибока;
  • Путила.

* ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

Влаштувало - все! Хороші люди, все порадили та роз`яснили. Дуже задоволена центром, все було дуже добре.

Світлана, 27.04.2021

Сподобалося відношення персоналу і лікаря до пацієнта.

Катерина, 28.01.2020

Все було добре, але в той час, на який ми були записані, нас не взяли. Ми просто чекали. Була другий раз, і другий раз у свій час не попадали на прийом.

Виталий, 11.12.2019

Уважне ставлення, все коректно на прийомі, ввічливо. Все дуже сподобалося.

Иван, 28.11.2019

Приємний персонал. хороше обладнання. Приємні враження.

Діана, 18.07.2018