Клиника Центр відновлення зору Анатолія Совви в Рівному

Медичний центр
Офтальмологія

«Центр відновлення зору Анатолія Совви» - це розвинена мережа клінік у Західній Україні з потужною модернізованою лікувально-діагностичною базою. Філія в Рівному пропонує комплекс новітніх діагностичних і терапевтичних методик, які сприяють ефективному лікуванню дефектів зору ще

• Сб-Нд: вихідний

вул. Гагаріна, 75. На карті

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Філіал «Центру відновлення Зору Анатолія Совви» у м. Рівне пропонує пацієнтам великий спектр офтальмологічних послуг. Прийом проводять кваліфіковані офтальмологи. Центр обладнано операційним та діагностичним відділеннями з новітнім устаткуванням і власним відділенням оптики.

Послуги, які надаються в рівненському філіалі «Центру відновлення зору Анатолія Совви»:

• Консультативний прийом офтальмолога
  • Комп'ютерна діагностика зору
  • Підбір окулярів та лінз для контактної корекції
  • Диспансерне спостереження пацієнтів  короткозорістю, глаукомою, діабетичною ретинопатією та макулопатією
  • Рефракційна заміна кришталика
  • Лазерне лікування катаракти з імплантацією ІОЛ
  • Лазерна дисцизія
  • Периметрія
  • Лазерна іридектомія
  • Кріоретинопексія
  • Оптична когерентна томографія

Командою спеціалістів  «Центру відновлення зору Анатолія Совви» створено комфортабельні умови перебування навіть для найменших пацієнтів. Вузька спеціалізація та використання сучасних технологій є особливими перевагами медичної усатнови.

Все було добре, але в той час, на який ми були записані, нас не взяли. Ми просто чекали. Була другий раз, і другий раз у свій час не попадали на прийом.

Виталий, 11.12.2019

Уважне ставлення, все коректно на прийомі, ввічливо. Все дуже сподобалося.

Иван, 28.11.2019

Приємний персонал. хороше обладнання. Приємні враження.

Діана, 18.07.2018