Одесса
Врач онлайн
Медиаком

Медиаком

391отзыв
add_box Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Неврология УЗ-диагностика ... еще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled вт : выходной access_time_filled чт : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Вильямса, 59Кна карте
Киевский
Анастасія 19 Июнь 2024
УЗД та консультація у гастроентеролога Пришва Світлани Василівни пройшли добре, усе сподобалось, усім задоволена.
Дмитро 03 Май 2024
Візитом в цю клініку залишився не задоволеним, по перше, прийняли із запізненням у 40 хвилин, а по друге, я військовий, й мене декілько обурило, відношення працівників, в інших клініках, де мені довелось побувати, майже перше питання було: "Ви військовий?" й пропонували (за наявності документа) то, що, а тут були холодні та непривітні.
Ответ клиники 08 Май 2024
Нам дуже шкода, що у Вас залишилось таке враження. Ми завжди цінуємо кожного нашого клієнта. По перше, затримки можуть бути в залежності від складності дослідження та тяжкості паціента ( в зв'язку з чим у нас висить об'ява біля стійкі адміністратора). По друге, щодо затримки - адмін та потім лікар вибачились, на що ви відповіли, що все гаразд і проблеми нема в цьому. По третє, так, ми не питаємо у чоловіків чи військовий він, бо це не корректно. Військові якщо бажають - самі кажуть про це лікарю. Ми обов'язково зробимо усе від нас залежне, щоб таких сітуацій не траплялось надалі.
Дмитро 26 Апрель 2024
Клиника старая, отмечу хорошего узиста Светлану
Ірина 20 Апрель 2024
Дівчата адміністратори дуже доброзичливі, все пояснили і розказали
Олексій 17 Апрель 2024
В клініці все було добре, зауважень не було
Филиалы сети
Все клиники