Клиника ментального здоровья Dr. Isaenko на ул. Генерала Шаповала

Отзывы о клинике Клиника ментального здоровья Dr. Isaenko на ул. Генерала Шаповала

Клиника
add_box Психиатрия Психотерапия ... еще
Частная клиника ментального здоровья психиатра, психотерапевта Исаенко Светланы Владимировны оказывает помощь пациентам с различными расстройствами психики
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Генерала Шаповала, 2на карте
Соломенский м.Вокзальная
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Все пройшло чудово.
Микола 20 Январь 2024
Візитом залишився задоволеним.
Софія 06 Январь 2024
Сподобався візит до клініки.
Єлізавета 03 Январь 2024
Сподобався візит до клініки.
Альона 20 Декабрь 2023
Клініка дуже комфортна, затишна.
Анастасія 19 Декабрь 2023
Візитом залишилась повність не задоволеною! Замість того, щоб надати мені інформацію, за якою я йшла в клініку, нав'язали зробити в них не потрібні мені діагностики повинна зробити це я маю лише в них, бо саме в цій клініці найкращі апарати, а в інших не дуже якісні. При чому ЕКГ, як я зрозуміла робила мені лікар гінеколог, яка під час діагностики висказувала щось не зрозуміле, а на при кінці сказала що мене усе гаразд, хоча була тахікардія - пульс був 90 ударів. Більше не звертатимусь в цю клініку й нікому не радитиму.
Ніка 02 Декабрь 2023
Тільки один раз була. У клініці тепло, зручно, каву запропонували, лікар влаштувала, призначила лікування. Задоволені, все норм.
Владислав 04 Ноябрь 2023
Мені усе сподобалось.