Винница
Врач Невролог, Реабилитолог, Кинезитерапевт, Вертебролог Осадчук Руслан Васильевич на Doc.ua
Консультация от1150 грн
Врач-невролог, практикует современные подходы к диагностике и лечению острых и хронических болевых синдромов на основании опыта передовых американских и европейских медицинских школ в области головы, шеи, спины, поясницы, таза, конечностей. Проводит реабилитацию пациентов после переломов костей, травм позвоночника, суставов, мышц, связок, сухожилий; восстанавливает двигательную активность после инсульта. Применяет миофасциальную терапию, блокады разной сложности, кинезитерапию
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 798 отзывов

Руслан 09 Сентябрь 2024
Візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Юрій 22 Август 2024
Не перший раз вже зверталися до лікаря, дуже гарний лікар, професійний, уважний, все пояснює, чітко діагностує і дає гарні рекомендації, ми задоволені.  Дуже хороший лікар!
Сергій 20 Август 2024
Я задоволений, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимуся, в разі потреби, дякую.
Владислава 17 Август 2024
Лікар приділив мені максимально уваги й надав відповіді на усі питання, що мене турбували.
Віталій 13 Август 2024
Знаємо цього лікаря доволі давно. Часто приходимо на консультацію до цього лікаря, він нам дуже подобається. Загалом візит наш пройшов як завжди добре.
Костянтин 12 Август 2024
Все пройшло чудово, не маю зауважень, дякую.
Анастасія 03 Август 2024
Я задоволена, все було добре, дякую.
Вікторія 23 Июль 2024
Лікар дуже гарний фахівець, уважний, відповів на всі запитання. Мені все сподобалося.
Олександр 12 Июль 2024
Лікар із розумінням ставився, надав багато порад. Залишились консультацією задоволені.
Петро 08 Июль 2024
Все добре було на цьому візиті, лікар сподобався.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Винница