Винница
Врач Маммолог, Онколог, Пластический хирург, УЗИ-специалист, Хирург Олійниченко Богдан Петрович на Doc.ua
Консультация от450 грн
Онкохірург та спеціаліст з пластичної хірургії виконує операції при аденоматозі, мастопатії, фіброаденомах та кістах різної етіології і локації. Має великий досвід праці, регулярно покращує професійні навички та бере участь у спеціалізаціях, семінарах та конференціях з онкохірургії та УЗД
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 56 отзывов

Раїса 21 Июнь 2024
Мені сподобався лікар, клініка, і те, з яким настроєм я вийшла. Лікар зруйнував всі мої побоювання. Лікар дуже чемний, грамотний, небагатослівний, не намагається вразити хорошим ставлення, як роблять інші лікарі, коли не достатньо професіоналізму. Я сама працюю в лікарні, мене гарним ставленням вразити неможливо, для мене головне професіоналізм. Від лікаря я почула професійну і конкретну інформацію. Все, що мені було потрібно, я отримала. Лікаря порекомендували знайомі, в клініку йшла заради лікаря, я задоволена роботою лікаря
Ірина 18 Апрель 2024
Чудовий лікар, все чітко розказав і показав, роботою лікаря дуже задоволена
Тетяна 12 Апрель 2024
Людмила 09 Апрель 2024
Інна 19 Март 2024
Дуже задоволена лікарем, консультація пройшла дуже добре.
Марина 18 Декабрь 2023
Дуже сподобалось, лікар спеціаліст. Я зробила навіть більше що хотіла, все було добре. Провели діагностику, лікар прокоментував діагностику, помітив те, що інші лікарі не помітили, видав висновок. Прийом дуже сподобався
Наталія 15 Декабрь 2023
Консультація сподобалася, дякую!
Тетяна 14 Декабрь 2023
Лікар компетентний, надав рекомендації, вірну інформацію, я задоволена.
Ніна 03 Ноябрь 2023
Мені дуже сподобалась консультація з лікарем. Дуже кваліфікований, ввічливий, підтримує, заспокоює що дуже важливим. Лікар відповів на всі абсолютно питання, надав рекомендації.
Крістіна 04 Октябрь 2023
Спеціаліст хороший, мені сподобався