Одесса
Врач Пульмонолог, Терапевт Подпругина Светлана Алексеевна на Doc.ua

Отзывы о Подпругина Светлана Алексеевна

Доктор специализируется на терапии и пульмонологии. Проводит консультативный прием, осмотр, первичную диагностику, подбор схемы лечения. Лечит такие заболевания и патологии, как: грипп, бронхит, колит, цистит, ринит, ангина, анемия

Проверенные отзывы о враче 25 отзывов

Віра 22 Апрель 2024
 Лікарка дуже уважна, проконсультувала нас не тільки у своєму напрямку по бронхах та по легенях, а в інших питаннях, розповіла про остеохондроз та про тиск, дала дуже багато корисних порад.  Лікарка нам дуже сподобалась як людина та як фахівець
Юлія 14 Март 2024
Все було добре, задоволена візитом
Александра 29 Февраль 2024
Доктор очень грамотный специалист, доступно объясняет. Впечатление только положительное.
26 Февраль 2024
Дуже гарний та кваліфікований лікар, все дуже гарно пояснила та підтвердила той діагноз з яким я звернувся до неї
Алла 26 Январь 2024
Дуже гарний лікар.
Оань 14 Декабрь 2023
Візит пройшов добре, я всім задоволена. Дякую.
Алиса 11 Декабрь 2023
Мне понравилось, врач уточняет информацию, все детально, внимательно, углубленно. Приятный тембр голоса, располагает к себе, ищет разные подходы, врач очень большой профессионал
Андрій 16 Ноябрь 2023
Дуже сподобалось, що лікар не призначає зайвих досліджень, аналізів то що, як це наразі відбувається в багатьох клініках. Консультація пройшла швидко, якісно, по факту.
Людмила 09 Ноябрь 2023
Я у лікаря була перший раз, у мене враження: на високому рівні, лікар відповідально ставиться до своєї справи, дуже гарно поставила діагноз. Я почуваюсь вже набагато краще. Дякую лікарю!
Олександра 06 Ноябрь 2023
На моє питання я не отримала відповіді, але ситуація дуже тяжка і лікар дуже компетентно все пояснив, тут справа не в лікарі, а в особливій ситуації, вона більш унікальна. По лікарю все добре
1 2 3

Все врачи Одесса