Одесса
Врач Уролог Бондаревич  Светлана  Майславовна на Doc.ua

Отзывы о Бондаревич Светлана Майславовна

Болезни, наиболее привлекательные к специализации при лечении: хронические воспаления мочевой системы (пиелонефриты и гломерулонефриты); уретриты; простотать; аденома предстательной железы; мочекаменная болезнь; циститы; недержание мочи у женщин и мужчин; нейрогенный мочевой пузырь; нарушение половой функции; снижение либидо у мужчин и женщин; фимозы и парафимозы у детей и взрослых (без оперативного лечения).

Проверенные отзывы о враче 10 отзывов

Анонімно 11 Январь 2024
Все добре пройшло.
Дмитрий 07 Декабрь 2023
Дмитрий 30 Ноябрь 2023
Лікар як завжди чудовий, все чудово пройшло.Дякую.
Дмитро 19 Октябрь 2023
Дуже чудовий лікар, дуже чудовий спеціаліст, "все розклав по поличках", все було зрозуміло, дуже гарна жінка
Лілія 19 Октябрь 2023
Сподобалось по перше, що знайшла уролога жінку, а по друге сподобалась сама консультація.
Мілана 01 Август 2023
Данил 08 Июль 2023
Направлено в клинику
Галина 25 Май 2023
Візитом залишилася зовсім незадоволена! По-перше, довелося чекати хвилин 20 під кабінетом коли лікар звільниться і зможе мене прийняти, по-друге, потрапивши нарешті до кабінету, Світлана Майславівна одразу заявила, що на повноцінну консультацію у неї часу вже не залишилося, тому швидко скажіть з чим прийшли, і можете бути вільними. У результаті пробувши на консультації не більше 5 хвилин, без детального огляду моєї ситуації отримала які аналізи потрібно здати та список ліків які мені потрібно приймати, чому я була дуже здивована, тому що діагноз до ладу не був встановлений, а ліки назначено! Підсумок, я так і не зрозуміла навіщо сплатила таку суму грошей, якщо не отримала жодної допомоги. Звертатися до неї більше не буду.
Татьяна 17 Декабрь 2022
Олександр 01 Декабрь 2022
Мене зустрів компетентний лікар, від якого я отримав професійну консультацію з детальними поясненнями. Візитом залишився повністю задоволеним і за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Все врачи Одесса