Одесса
Врач Маммолог, Хирург Турко  Ольга  Владиславовна на Doc.ua

Отзывы о Турко Ольга Владиславовна

Ольга Владиславовна специализируется на профилактике, диагностике и лечении патологий молочных желез. Регулярно проходит курсы повышения квалификации в области хирургии и маммологии, а также участвует в научно-практических конференциях.

Проверенные отзывы о враче 17 отзывов

Вікторія 19 Апрель 2024
Лікарка дуже приємна та кваліфікована, я задоволена прийомом, дякую.
Календа Сніжана Сергіївна 16 Апрель 2024
Гарний лікар, все зробила як треба, візитом до лікаря задоволена.
Людмила 22 Март 2024
Прийом сподобався, гарний спеціаліст
Лариса 22 Март 2024
Доктор с большой буквы, доходчиво объясняет, профессионально подходит к каждой проблеме, мне помогла. Доктор поставила точный диагноз, взяла безболезненно анализы, все было четко и без лишних движений. Доктор отлично знает свою работу. Я очень довольна доктором и рекомендую доктора как лучшего специалиста.
Олександра 21 Март 2024
Нормально пройшов візит. Лікар дуже компетентний спеціаліст. Дуже задоволені лікарем і візитом теж.
Тетяна 20 Март 2024
Лікар мені дуже сподобався, хороший прийом
Олександра 13 Март 2024
Лікар, як спеціаліст, мені сподобалася
Марина 08 Март 2024
Велике дякую лікарці, я мала ситуацію із певним нерозумінням діагнозу, вона мені все пояснила, направила на дообстеження, заспокоїла, наразі у мене запланований повторний прийом, я дуже задоволена консультацією, дякую.
Лілія 07 Март 2024
Лікар - гарний спеціаліст, на всі питання відповіла, запропонувала дообстеження. Претензій до лікаря нема ніяких, все сподобалося, надалі планую звернутися на наступний прийом.
Тетяна 05 Март 2024
Лікарка кваліфікована, все зрозуміло пояснила, діагностику також провели якісно, дякую.

Все врачи Одесса