Одесса
Врач Уролог Брезицкий Юрий Иосифович на Doc.ua

Отзывы о Брезицкий Юрий Иосифович

Доктор специализируется на урологии. Проводит ударно-волновую терапию, электростимуляцию, дарсонвализацию, фонофорез, электрофорез. Лечит такие заболевания и патологии, как: пиелонефрит (острый, вторичный хронический), мочекаменная болезнь, опухоль почек, аномалии развития почек и мочеточников

Проверенные отзывы о враче 16 отзывов

Андрей 19 Апрель 2024
Консультація пройшла без усілякої "зайвої води" - швидко так якісно була вирішена моя проблема. Залишився задоволеним.
Микола 20 Март 2024
Отримав гарну консультацію та відповіді на мої запитання, дякую.
Сергій 16 Февраль 2024
Задоволений прийомом, буду звертатися і надалі.
Ситуацию исправлено
Анонім 11 Декабрь 2023
Лікар дуже мало уваги мені приділив, постійно відволікався.
Брезицкий Юрий Иосифович 02 Январь 2024
"Дякую за відгук. Визнаю, що справді міг відволіктися, якщо зателефонував пацієнт, щоб записатися на прийом або уточнити щось по лікуванню. Незалежно від цього я вислуховую всі скарги, дивлюся результати необхідних аналізів та досліджень, якщо такі є, та призначаю лікування. Мені дуже прикро, що у Вас залишилося негативне враження. Надалі постараюся бути більш уважним."
01 Декабрь 2023
Лікар молодець. Все добе пройшло.
Валерій 23 Ноябрь 2023
Сподобалось ставлення лікаря - вислухав мене, надав поради та рекомендації щодо лікування.
Павло 03 Ноябрь 2023
Все сподобалось, професіоналізм на високому рівні, лікар відповів на всі запитання, був уважний, виписав дієве лікування.
Александр 24 Октябрь 2023
Огляд був нормальний, усе доступно пояснено. Залишилась задоволеною.
Ірина 11 Октябрь 2023
Лікар відповів на всі мої запитання, які я йому задала. Назначив лікування, все добре, претензій немає
Андрій 27 Сентябрь 2023
Дуже добрий лікар, гарний спеціаліст.

Все врачи Одесса