Николаев
Врач Отоларинголог (ЛОР) Куличенко Юлия Вячеславовна на Doc.ua

Отзывы о Куличенко Юлия Вячеславовна

Проверенные отзывы о враче отзывов

Марія 08 Апрель 2024
Дуже сподобався цей лікар. Я дуже задоволена усім і самим прийомом і наданими рекомендаціями від лікаря.
Віталія 02 Март 2024
Прийом в цілому не викликає нарікань, але система обслуговування не правильна, мене одразу направили на обстеження, щоб потім я знову прийшов на прийом за ту ж вартість і тільки потім буде змога отримати призначення на лікування та висновок і , відповідно, допомогу. Це не пацієнтоорієнтовано, на мою думку.
Давид 19 Февраль 2024
Лікар молодець. Все дуже добре пояснила, визначила діагноз, назначила чудове лікування. Лікар дуже уважна, нам дуже сподобався візит.
Анна 12 Февраль 2024
Досвідчений лікар, дуже компетентний у своїй справі. Мені сподобалося на візиті. Кваліфікований лікар, дуже вдячна. Лікар усе гарно пояснив, задоволена візитом.
Андрій 12 Январь 2024
У мене дитина з особливостями, було видно що лікар з такими дітьми ще працював, лікарю було тяжко знайти підхід до дитини
Анатолій 08 Январь 2024
Усе сподобалось - було приємно спілкуватись, усе пояснила, показала, надала рекомендації що до лікування.
Аліна 27 Декабрь 2023

Все врачи Николаев