Львов
Врач Подолог Гринчишин Наталія Сергіївна на Doc.ua

Гринчишин Наталія Сергіївна

Лікар спеціалізується на комплексній апаратній обробці проблемних стоп. Вирішує проблеми оніхогрифозу, оніхомікозу, гіперкератозу, кератодермії тріщин. Наталія Сергівна видаляє всі види мозолів, бородавок, займається лікуванням врослих нігтів за допомогою коректуючих систем, протезуванням нігтьової пластини, виготовляє індивідуальні ортози та ін.

Образование

• LCN.Training Institute (Nail Corection Seminar), 2003
  • LCN.Training Institute (Wellnessdehandlugen in der Fubpflege), 2003
  • LCN.Training Institute (Die kosmetische Pedicure), 2003
  • LCN.Training Institute (Die kosmetische Pedicure), 2006

Курсы

• 2015 BAEHR (Methoden zur Nagelpilz Behandlung.Fotodynamische Therapie mittels PACT-Lampe)
  • 2015 Praxis Fur Podoligie Dieter Baumann (Podologische-Komplexbehandlung)
  • 2015 Praxis Fur Podoligie Dieter Baumann (Grundlagen in der Orthosentechnik)
  • 30.09.2015 Praxis Fur Podoligie Dieter Baumann (Methoden zur Nagelpliz-Behandlng Fotodynamische Therapie mittels PACT-Lampe)
  • 2015 Lutticke (установка скобы Фрезера)
  • 2016 Servicio de Podologia Cirugia del pie (Ha asistido al seminario de actualizacion en podologia
  • practica aplicada de una semana de duracion celebrado en Espana con aprovechamiento satisfactorio)
  • 22-24.07.2016 I International podologic symposium (Bas successfully completed I Internacionational Podologic Symposium)
  • 2016 Lutticke (Has completed course of training from from 18 October 2016 to 19 October
  • 2016 in Orthosis & Workshop)
  • 2016 Lutticke (Has attended an Intensive workshopin Orthosis.The course consistend of 18hours)
  • 2017 Lutticke (Протезирование ногтевых пластин методом Унгезан.Сложные случаи ,перевязки.)

Выполняемые процедуры

• лікування грибкових нігтів та стоп;
  • апаратний медичний педикюр;
  • протезування  нігтьової пластини;
  • лікування врослих нігтів за допомогою коректуючих систем;
  • видалення мозолів,та бородавок;
  • виготовлення індивідуальних ортозів та ортопедичних устілок.

Проверенные отзывы о враче

11 Отзывы
Олександр 07 Ноябрь 2019
Оксана 25 Сентябрь 2019
Вадим 13 Сентябрь 2019
Олександр 25 Февраль 2019
Все чудово, в мене зауважень не має, лікар відноситься до пацієнтів чуйно. видно, що лікар професіонал. Лікар мені допомогла і я буду з нею співпрацювати і далі. Буду рекомендувати своїм знайомим.
Христина 03 Ноябрь 2018

Все врачи Львов