Кременчуг
Врач Акушер-гинеколог, Маммолог, Онколог-гинеколог Гольберт Людмила Николаевна на Doc.ua

Отзывы о Гольберт Людмила Николаевна

Проверенные отзывы о враче отзывов

Юлія 23 Апрель 2024
Гарно проконсультувала й надала рекомендації що до подальших моїх дій. Візитом задоволена.
Оксана 04 Апрель 2024
Лікарка дуже уважно вислуховує, підходить серйозно до пацієнта, заспокоїла, тому що я йшла з поганими думками на візит, по полицях все розклала. Лікарка розуміється дуже добре у своїй справі. Я вийшла задоволена після візиту.
Тетяна 14 Март 2024
На мій погляд, лікар професійна і відповідальна людина. Візитом на перший прийом до лікаря задоволена, планую наступний прийом
Анжела 08 Февраль 2024
Мені все сподобалося на візиті. Лікар дуже хороша, гарний спеціаліст. Дуже задоволена візитом.
Людмила 08 Февраль 2024
Я давно вже знаю цього лікаря. Чудовий, компетентний, хороший лікар. Вислуховує мене завжди від початку і до кінця. В порівнянні з іншими лікарями - цей лікар один з найкращих.
Анастасія 18 Январь 2024
Я задоволена прийомом та проведеною діагностикою, дуже дякую лікарці.
Дарина 18 Январь 2024
Марина 16 Январь 2024
Уважно розглянула усі мої скарги, звернула увагу на деталі, послала дообстежитись. Я зробила обстеження, наразі залюбки піду до Людмили Миколаївни на повторну консультацію.
Євгенія 28 Декабрь 2023
Лікар гарно проконсультувала, надала всі необхідні поради, роз'яснила причину, будемо надалі працювали

Все врачи Кременчуг