Врач Массажист, Физиотерапевт, Реабилитолог Скорик Виктор Сергеевич на Doc.ua

Образование

• Полное высшее образование получил диплом магистра в 2018 году.

Курсы

• Курсы повышения квалификации по направлениям лечебный массаж в неврологии, лечебная физическая культура у неврологических больных.
  • Направления деятельности: ортопедия и травматология, неврология, также опыт работы с детьми ДЦП.
  • Глубокие знания в области анатомии, биомеханики, кинезиотерапии,
  • массажей, кинезиотейпирования, дополнительного реабилитационного оборудования.

Проверенные отзывы о враче

2 Отзывы
Дмитро 02 Октябрь 2023
Я професійний спортсмен і нещодавно отримав травму після тренування. Після операції я майже відновився, але був присутній біль. Живу у ЖК ‘’Зарічний’’ тому одразу вирішив пошукати, щось біля себе. Знайомий порекомендував Віктора у кінезіоцентрі ‘’Сила Руху’’. І дійсно, я залишився дуже задоволений. Віктор підійшов до моєї проблеми комплексно, що дозволило мені повернутись до спорту за дуже короткий час)
Олексій 22 Сентябрь 2023
Записався до Віктора на консультацію з проблемою постійного болю в спині та шиї. Уважно та зацікавлено вислухав мене, провів повну діагностику, навіть стоп на спеціальному апараті, потім було тестове заняття, і в кінці провів невеликий масаж перкусійним пістолетом, щоб зняти біль на місці теж одразу. Дуже задоволений таким підходом та результатом, взяв абонемент, який порадили "кінезотерапію і масаж", тому дякую Віктору!! Рекомендую!