Врач Аллерголог, Гастроэнтеролог, Терапевт Абашидзе Марина Петровна на Doc.ua

Отзывы о Абашидзе Марина Петровна

Доктор Абашидзе М.П. осуществляет терапию разносторонних патологий органов пищеварения, дыхательных путей, суставного аппарата, мочевыводящей системы. Марина Петровна владеет передовыми методиками терапии нарушений в работе вышеперечисленных структур и систем.

Проверенные отзывы о враче 540 отзывов

Андрій 15 Декабрь 2023
Все пройшло добре, дякую, звертатимусь, в разі потреби.
Світлана 08 Декабрь 2023
Все пройшло добре, дякую.
Тарас 07 Декабрь 2023
Усе сподобалося - як лікар підійшла до проблеми пацієнта, та всі її подальші дії, направлення, усе дуже чітко, зрозуміло. Усе сподобалось.
Вероніка 06 Декабрь 2023
Лікар мені дуже сподобався, прийду ще
Ніна 06 Декабрь 2023
Дуже хороший спеціаліст. Лікаря вибирала за відгуками, лікар ближче до мого району проживання. Лікар дуже привітна, дуже привертає до себе. Лікар призначила лікування, зараз лікуюсь, лікування допомагає. Дуже гарна лікарка, дуже задоволена лікарем
Ірина 01 Декабрь 2023
Для мене дуже важливий фактор — людське відношення і я його отримала. Лікар дуже освічена, надала, багато інформації, зробила гарний огляд, та й взагалі приділила багато часу. Консультація пройшла душевно, інколи йдеш до лікаря й боїшся, бо вони дуже суворі, а з Мариною Петрівною, почувалась комфортно й взагалі ні про що не турбувалась.
Алена 03 Ноябрь 2023
Дуже гарний лікар.
Анна 01 Ноябрь 2023
ікар дала гарну консультацію, напрям що робити далі, все пояснила, все абсолютно сподобалось, дуже уважно ставилася, вислухала
Надежда 23 Октябрь 2023
Мені сподобалась лікар. Лікар вислухала всі наші скарги, для уточнення ставила багато запитань, призначила ряд аналізів, попереднє лікування. Ми вже почали лікування і стан здоров'я набагато кращий
Галина 16 Октябрь 2023
Дуже хороший лікар!