Врач Психолог Помыткин Эдуард Александрович на Doc.ua

Помыткин Эдуард Александрович

Доктор медицинских наук
Лікар спеціалізується на вирішенні особистісних та сімейних психологічних проблем дорослих і дітей. Постравматичні розлади, депресія, порушення сну, неконтрольована агресія, дратівливість, панічні напади, страхи, пошук себе, психологічний супровід у період розлучень, свідоме життєпроєктування та ін. Професор європейських університетів, автор 270 книг і статей, діагностичних і розвивальних методик. Міжнародна практика психотерапевтичної допомоги, підготовка та супервізія практичних психологів.
  • Автор более 200 научных работ

Образование

•  Киевский университет технического прогресса, факультет психологии научно-технического творчества, (1990)

Курсы

• Zemaitijos kolegija, Lithuania, (2016)

Выполняемые процедуры

• Психологическое консультирование

• Психодиагностика

• Психокоррекция

Проверенные отзывы о враче

7 Отзывы
Ірина 27 Февраль 2024
Дуже чуйний, тактовний лікар. Має високі професійні навички роботи з підлітками.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Юлія 17 Январь 2024
Максим 04 Январь 2024
До знакомства с Эдуардом я пробовал заниматься с 5 разными психологами, и уже начал думать, что это бесполезно. Эдуард же оказался мастером своего дело: он имеет структурированный подход, четкое понимание всех нюансов психики. Работа с ним помогла мне стойко пережить сложную жизненную ситуацию, понять себя и решиться на перемены, которые я считаю необходимы для становления более счастливым и удовлетворенным жизнью человеком
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Рафаїл 02 Октябрь 2021
Сергей 05 Январь 2021
Дуже професійна людина. З великим досвідом, розуміє про що йде річ та бачить над чим потрібно працювати.