Харьков
Врач Психиатр Соловьев  Денис  Александрович на Doc.ua

Отзывы о Соловьев Денис Александрович

Денис Александрович – врач психиатр высшей категории. Специализируется на лечении таких заболеваний, как неврозы (тревожные расстройства, навязчивые состояния), посттравматическое стрессовое расстройство, шизофрения, биполярное аффективное расстройство, депрессия и другое.

Проверенные отзывы о враче 10 отзывов

Ігор 03 Май 2024
Отримав гарну консультацію, все добре було, дякую.
Ростислав 20 Март 2024
Пройшов візит чудово. Все добре було, мені дуже все сподобалося. Лікар хороший спеціаліст, дуже комфортно та приємно було спілкуватися з цим фахівцем.
Юлія 29 Февраль 2024
Мені дуже сподобалася онлайн консультація, лікар вирішив проблему, з якою я звернулася, скорегував план лікування, надав призначення та поради, дякую.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Діана 15 Февраль 2024
Лікар висококваліфікований, приємний, чуйний, я почувала себе максимально комфортно, він все мені пояснив, дякую!
Анастасія 28 Декабрь 2023
Компетентний лікар
Алевтина 20 Декабрь 2023
Мені лікар сподобався. Я вже не вперше спілкуюся з психіатром, мені завжди важко  першій почати розмову,  а тут я розмовляла від душі. Мені дуже сподобалася конструктивна розмова. Лікар дуже багато цінного сказав, тепер головне дотримуватися цих  інструкцій. Мені дуже  сподобався цей візит до лікаря. Лікар супер. Дякую.
Кіра 08 Ноябрь 2023
Лікар приємний як людина і кваліфікований як лікар. Я задоволена візитом та консультацією, почувала себе комфортно. Лікар уважно вислухав мене, надав професійну консультацію та компетентні поради щодо лікування. Я дуже задоволена, дякую!
В'ячеслав 19 Октябрь 2023
Как специалист, доктор объяснил мне в чем проблема, назначил лечение. С доктором можно консультироваться удаленно по вопросам препаратов, которые были назначены, если что-то пойдет не так, мне все понравилось
Вікторія 16 Октябрь 2023
Лікар уважно мене вислухав, дав корисну пораду, знайшли проблему яка мене турбувала та призначив лікування, його призначення мені допомогло. Я задоволена залишилась після візиту.
Вікторія 02 Октябрь 2023

Все врачи Харьков