Днепр
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог Деркач Виктория Владиславовна на Doc.ua

Отзывы о Деркач Виктория Владиславовна

Консультация от350 грн
Врач акушер-гинеколог высшей категории. Виктория Владиславовна лечит такие заболевания как: рвота беременных, невынашивание беременности, анемия беременных, лечение ЗППП, воспалительные заболевания органов малого таза, аномальные маточные кровотечения, лейомиома тела матки, аденомиоз, дисфункция яичника абсцесс бартолиниевой железы, климактерические нарушения цикла полип цервикального канала, эрозия шейки матки, недостаточность мышц тазового дна 1-2 степени
Отзывов

Проверенные отзывы о враче 27 отзывов

Дар'я 07 Май 2024
Все було супер, задовдолена прийомом, отриманою консультацією та спілкуванням з лікаркою, дякую!
Ілона 17 Февраль 2024
Лікар поводила себе лояльно, комфортно було спілкуватись, ніякого конфлікту не було. На мій погляд, консультація пройшла професійно, візитом залишилась повністю задоволеною.
Руслана 04 Январь 2024
Можу поставити найвищу оцінку, дуже дякую, прийомом задоволена!
Карина 19 Декабрь 2023
Адекватна лікарка, знає свою справу.
Валерія 07 Ноябрь 2023
Дуже гарний лікар, мені дуже сподобалось. Мені було дуже комфортно перебувати у кабінеті лікаря, прописала мені лікування, яке я проходжу, та відповіла на всі мої питання
Лілія 04 Ноябрь 2023
Хороший лікар
Направлено в клинику
Яна 21 Октябрь 2023
Залишилась не задоволеною, через те, що лікар більше робила акцент на моїй вагітності, а не на кісті, вона побіжно згадала про неї, й все. Я пройшла в іншу клініку, лікар була в шоку, каже, що в мене велика кіста й мені потрібна операція, а ще під питанням вона виявила в мене фіброму. А Вікторія Владиславівна тільки про вагітність й говорила.
Анастасия 10 Октябрь 2023
Христина 03 Октябрь 2023
Лікарка професійна у своїй справі. Рекомендую
Татьяна 28 Сентябрь 2023
1 2 3