Днепр
Врач Эндокринолог Аракелян Виктория Георгиевна на Doc.ua

Отзывы о Аракелян Виктория Георгиевна

Консультация от650 грн
Виктория Георгиевна работает в сфере общей и гинекологической эндокринологии. Доктор Аракелян занимается терапией диабета и его осложнений (диабетическая стопа, невропатии), лечением патологий пара- и щитовидной желез, гипофиза и др. У врача более 10 лет стажа в медицине
Отзыв

Проверенные отзывы о враче 101 отзыв

Анастасія 23 Июль 2024
Консультація мені сподобалась - усе відбулось швидко та зручно.
Таїсія 09 Июль 2024
До лікаря зверталася перший раз, все було добре, ввічливо, уважно, без зауважень
Данило 07 Май 2024
Компетентна лікарка, на все відповіла, дала поради про подальші події. Планую подальше лікування з нею.
Анастасія 26 Апрель 2024
Консультацією залишилась дуже задоволена, лікарка змогла мені допомоги.
Дар'я 16 Апрель 2024
Прийом пройшов добре, все влаштувало, дякую.
Яна 22 Март 2024
Дуже приємна в спілкуванні, компетентна та уважна лікарка, я задовлена візитом, отримала всю необхідну інформацію та професійні рекомендації, дякую.
Тетяна 19 Март 2024
Була уважною, вислухала, відповіла на мої питання, тобто усе було доступно, й усе що хотіла, дізналась.
Людмила 19 Март 2024
Усе сподобалось - відношення, як вона ставить додаткові запитання, які назначила призначення. Зауважень до лікаря взагалі немає.
Татьяна 18 Март 2024
С доктором общались замечательно, нашли общий язык, все понятно, план действий понятен. Осталась довольна визитом к доктору
Тетяна 15 Март 2024
Все пройшло добре, отри мала вичерпну консультацію щодо моєї пролеми та відповіді на запитання, які мене хвилювали, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Днепр