Днепр
Врач Эндокринолог Аракелян Виктория Георгиевна на Doc.ua

Отзывы о Аракелян Виктория Георгиевна

Виктория Георгиевна работает в сфере общей и гинекологической эндокринологии. Доктор Аракелян занимается терапией диабета и его осложнений (диабетическая стопа, невропатии), лечением патологий пара- и щитовидной желез, гипофиза и др. У врача более 10 лет стажа в медицине

Проверенные отзывы о враче 97 отзывов

Дар'я 16 Апрель 2024
Прийом пройшов добре, все влаштувало, дякую.
Яна 22 Март 2024
Дуже приємна в спілкуванні, компетентна та уважна лікарка, я задовлена візитом, отримала всю необхідну інформацію та професійні рекомендації, дякую.
Тетяна 19 Март 2024
Була уважною, вислухала, відповіла на мої питання, тобто усе було доступно, й усе що хотіла, дізналась.
Людмила 19 Март 2024
Усе сподобалось - відношення, як вона ставить додаткові запитання, які назначила призначення. Зауважень до лікаря взагалі немає.
Татьяна 18 Март 2024
С доктором общались замечательно, нашли общий язык, все понятно, план действий понятен. Осталась довольна визитом к доктору
Тетяна 15 Март 2024
Все пройшло добре, отри мала вичерпну консультацію щодо моєї пролеми та відповіді на запитання, які мене хвилювали, дякую.
Анастасія 15 Март 2024
Сподобався лікар, все пройшло добре.
Юлія 27 Февраль 2024
Все дуже добре пройшло, все дуже сподобалося на візиті.
Ситуацию исправлено
Ілля 13 Февраль 2024
Відчуття радянської лікарні і самого лікаря. Неуважний лікар до пацієнта, більше спрямована його увага на те, щоб заповнювати документи ніж розібратись в реальних проблемах пацієнта
Аракелян Виктория Георгиевна 29 Февраль 2024
Шановний Ілля Сергійовичу, підчас консультації лікар дізналась про всі Ваші скарги,розпитала анамнез та провела огляд. Оскільки наша клиника сучасна і дотримується всіх законів та вимог МОЗ,пацієнти заповнюють всі необхідні папери(2анкети) підчас перегляду лікарем Вашої медичної документації.Після перегляду великої кількості досліджень за кілька років! лікар надала дуже чіткі і конкретні рекомендації не лише вголос,але і у письмовому вигляді для подальшого дообстеження,щоб виявити причину Вашого стану,а також рекомендації щодо лікування вже діагностованих змін. Час консультації склав 40хвилин. Нам шкода що у Вас залишилося негативне враження після відвідування нашого медичного закладу. Ми акредитована медична установа яка не тільки дбає про здоров’я наших пацієнтів та несе відповідальність за дотримання ліцензійних умов на ведення медичної практики а і на відміну від багатьох інших приватних клінік , дотримується стандартів акредитаційного медичного закладу першого рівня. Приносимо вибачення, якщо у Вас склалося враження що ми надто відповідально ставимося до своєї роботи.
Тетяна 23 Январь 2024
Лікар, який повністю задовольнив наші проблеми
5 6 7 8 9 10 chevron_right

Все врачи Днепр