Днепр
Врач Эндокринолог Никулина Анна Алексеевна на Doc.ua

Отзывы о Никулина Анна Алексеевна

Доктор специализируется на эндокринологии. Анна Алексеевна проводит пальпацию щитовидной железы, оценку пищевого дневника, оценку нутритивного статуса, прогнозирует на основе математической модели факторов риска инсулинорезистентности. В частности занимается комплексным обследованием и лечением детей с метаболическим синдромом, сахарным диабетом 1 и 2 типа, с избыточной массой тела и ожирением

Проверенные отзывы о враче 26 отзывов

Ситуацию исправлено
Никита 18 Январь 2024
Доктор недостаточно квалифицированный, запись к доктору каждые десять минут, очередь постоянно ждет прием. За десять минут я ничего не узнала от доктора, принесла доктору результат, доктор мне только успела его прочитать.
Никулина Анна Алексеевна 29 Февраль 2024
Лікар Нікуліна Ганна Олексіївна є кандидатом медичних наук. Спеціалізація: лікар-ендокринолог дитячого профілю. Має чинні сертифікати клінічної ендокринології, 80 наукових публікацій, співавтор 6 монографій, автор 3 навчально-методичних посібника та власник 2х свідоцтв про реєстрацію авторського права. Ми приносимо вибачення за затримку прийому так як у лікаря Нікуліної Г.О. запис на прийом за 3 місяці в звʼязку з великою кількістю бажаючих пацієнтів. Багато з пацієнтів приїздять з області і інколи бувають запізнення на прийом що потім затримує всю чергу, натомість лікар приділяє достатньо уваги кожному пацієнту. Ми акредитований медичний заклад, не конвеєр і не перукарня. Нам шкода, що у Вас залишилися прикрі враження після відвідування нашої клініки. Будьте завжди здорові! З повагою клініка Довіра.
Владислав 09 Ноябрь 2023
Все сподобалось на прийомі у даного лікаря. Лікар була уважна, відповіла на усі поставленні запитання, виписала дієве лікування. Все пройшло чудово.
Направлено в клинику
Віолетта 09 Ноябрь 2023
Прийом був не дуже привітний. Лікар запізнилась на прийом, який відбувся буквально п'ять хвилин, конкретно нічого не розказала, нічого не пояснила, не надала ніякої консультації, швидко виштовхнула нас  з кабінету.  Хочеться щоб у нашій країні були кращі лікарі, особливо дитячі. Вийшла дуже засмучена від даного лікаря.
Ясмін 26 Октябрь 2023
Консультація пройшла добре, було комфортно, зауважень не маємо
Дмитро 14 Сентябрь 2023
На усі питання відповіді є, продовжую лікування.
Маргарита 01 Август 2023
Даніель 25 Июль 2023