Днепр
Врач Дерматолог Остапенко Алексей Тарасович на Doc.ua

Отзывы о Остапенко Алексей Тарасович

Консультация от1050 грн
Детский врач-дерматовенеролог высшей категории, владеет современными методами диагностики и терапии заболеваний волос, кожи, ногтей, половых инфекций, доброкачественных новообразований.
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 424 отзыва

Анастасія 10 Сентябрь 2024
Дійсно непоганий лікар, часто звертаємося за допомогою саме до цього спеціаліста. Лікар один з небагатьох лікарів зумів поставити нам правильний діагноз та прописати лікування, яке дійсно нам допомагає.
08 Август 2024
Нам лікар дуже сподобався, зразу видно що лікар професійний спеціаліст. Огляд зробив прекрасно і все чітко розказав, все доступно пояснив. Все як треба розтлумачив про наслідки нашої проблеми та підказав що потрібно буде робити далі. Призначив непогане лікування, надіємося що воно нам допоможе. Загалом все дуже добре було на цьому візиті.
Назар 06 Август 2024
До лікаря ми йшли за чіткими рекомендаціями, все було як ми очікували, ніяких зауважень не було
Марк 01 Август 2024
Все було чудово, все, як повинно бути.  Ми об'їздили дуже багато дерматологів, лікаря нам рекомендували, прийом сподобався. Тепер ми їздимо тільки до цього лікаря
Ситуацию исправлено
Софія 01 Август 2024
До лікаря зверталися по проблемі дитини, у дитини висипка. Лікар не взяв жодного аналізу, все визначалося на око, нам це трохи дивно. Консультація відбувалася хвилин пʼять, вартість консультації не відповідає якості та тривалості консультації.
Остапенко Алексей Тарасович 05 Август 2024
Деякі діагнози є клінічними та не потребують лабораторного підтвердження. Якщо після консультації з приводу звернення 01.08.24 у вас залишилися питання, можемо запропонувати повторну консультацію без оплати.
Кирило 04 Июль 2024
 Лікар нам дуже подобається, знаємо цього лікаря уже дуже давно. Олексій Тарасович без ніяких перебільшень один з найкращих дерматологів в Україні.
Михайло 13 Июнь 2024
Все сподобалося, задоволені візитом, дякую.
Мілана 11 Июнь 2024
Все було супер, лікар дуже нам допоміг, дякую.
Михайло 21 Май 2024
Артем 23 Апрель 2024
Лікар дуже контактний, у нас були думки з приводу діагнозу, лікар підтвердив діагноз, ми задоволені візитом до лікаря
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Днепр