Быстрая помощь COVID-19.Больше информации тут
4.4

Холодьон Ірина Олександрівна

Без категории
Ірина Олександрівна спеціалізується на діагностуванні, терапії хвороб жіночих репродуктивних органів. Проводить комплексне лікування запалень органів малого таза, гормональних порушень, патологій шийки матки, профілактику онкозахворювань. Лікар консультує з питань планування сім'ї, вагітності.
Вс 16 Май Пн 17 Май Вт 18 Май
4.4

• 2012 р. – Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця;
  • 2015 р. – Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

• 2015 р.– УЗД в акушерстві та гінекології;
  • 2016 р.– курси інформації і стажування в гінекології;
  • 2016 р.– невідкладна допомога та інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології;
  • 2016 р.– «Сучасні технології протидії поширення ВІЛ/СНІД та наркозалежності. Роль первинної медичної допомоги на засадах сімейної медицини».

• Асоціація акушерів-гінекологів України.

Киста яичника
Эрозия шейки матки
Молочница (Кандидоз)
Вульвит
Дисплазия шейки матки

• лікування патології шийки матки (методом лазерної обробки, криохірургії, радіохвильової хірургії)
  • УЗД органів малого тазу;
  • кольпоскопія;
  • лікування ерозій та дисплазії шийки матки методами:
    • лазерної обробки;
    • кріохірургії;
    • радіохвильової хірургії;
  • діагностичне вишкрібання стінок порожнини матки;
  • діагностична вакуум-аспірація порожнини матки.

Оксана 26 Август 2020
Очень понравился врач, внимательная.
Ольга 01 Июль 2020
Лікарка дуже хороша та компетентна фахівець, все пояснила доступною мовою, дуже добре провела медичний огляд. Всім задоволена
Аліна 04 Декабрь 2019
Лікар добра людина. Все чітко пояснила, розповіла та дала хороші рекомендації, я почула від неї все що хотіла. Я задоволена візитом.
Наталия 21 Март 2017
Очень внимательный, приятный и компетентный доктор! Осталась очень довольна, буду обращаться ещё.