Черкассы
Врач Маммолог Тюрин Андрей Олегович на Doc.ua

Отзывы о Тюрин Андрей Олегович

Врач второй категории
Врач, специализирующийся на диагностике, лечении и предупреждении онкологических и неонкологических заболеваний молочных желез. В компетенцию врача-маммолога входит диагностика и лечение таких заболеваний, как кисты, фибромы, мастопатия, лактостазы и т.д.

Проверенные отзывы о враче 12 отзывов

Софія 08 Апрель 2024
Класний прийом, дуже сподобався
Ольга 05 Апрель 2024
Хороший прийом, без зауважень
Маргарита 15 Март 2024
Дуже сподобався візит. Все чудово пройшло. Професійність лікаря була на щонайвищому рівні.  Дуже задоволена візитом і самим лікарем теж. При потребі ще буду звертатися до цього лікаря за консультацією.
Вікторія 16 Февраль 2024
Прийом пройшов дуже добре. Все було зрозуміло та чітко.Лікар все доступно пояснив і гарно розказав, саме по тих проблемах з якими я прийшла - це мені дуже сподобалося. В загальному все було нормально.
12 Февраль 2024
Лікар уважний, професійний не тільки цього профілю, а розуміється ще й в гінекології, бо розпитував й про жіноче здоров'я, дивився усі висновки що мала за декілька років, розпитував про мій стан, зібрав максимальну інформацію, проаналізував її, щоб зробити певні висновки й відповідно поставити діагноз й надати доречні рекомендації.
Надія 18 Декабрь 2023
Лікар прийняв гарно, все як належить пояснив. Лікар молодець.
Олена 15 Декабрь 2023
Всі питання, які мене цікавили, лікар розкрив. Я задоволена результатом
Євгенія 11 Декабрь 2023
Мені все сподобалося, дякую!
Альона 10 Ноябрь 2023
Усе пройшло чудово.
Валентина 18 Сентябрь 2023
Гарно прийняв, був уважним, вислухав, подивився, усе пройшло добре, залишилась задоволеною.

Все врачи Черкассы