Бровары
Врач Ортопед, Ревматолог, Травматолог, Хирург, Ортопед-травматолог Лымарь Евгений Викторович на Doc.ua
Консультация от 1100 грн
Лікар є автором наукових робіт про захворювання суглобів, взаємозв'язку їх з патологіями хребта, статей з дегенеративно-дистрофічних уражень суглобів (ДДУС). Має патент на винахід з вимірювання навантаження на стопи і заявку на патент на спосіб лікування деформацій стопи. Патент на виріб — індивідуальний корсет для лікування сколіозу, початкових ступенів. Корисну модель на виріб — устілки на стопи.
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 162 отзыва

Олег 28 Июнь 2024
Микита 26 Июнь 2024
Лікар уважний, досвідчений, провів гарний комплексний огляд, надав рекомендації, ми виконуємо його рекомендації те що він прописав. Ми дуже задоволені, особливо дитина.
Олександр 18 Июнь 2024
Ми думали що нам потрібна буде ще одна операція. Лікар нам пояснив нашу ситуацію, все розповів і всі наслідки наступної операції. Лікар нам запропонував інший варіант вирішення нашої проблеми без операції. Ми дуже задоволені лікарем і будемо у лікаря надалі лікуватися
Станіслав 17 Июнь 2024
Лікар надав консультація, призначив лікування. Лікуємося, все добре. До лікаря зверталися другий раз на онлайн консультацію, лікування допомагає. Дуже хороший лікар
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Станислав 07 Июнь 2024
Доктор очень хорошо нас проконсультировал онлайн, назначил анализы, назначенное лечение было назначено правильно, лечение помогло, планируем записаться на повторный прием
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Надія 04 Июнь 2024
Дуже сподобався лікар. Дуже професійно все було. Сподобався комплексний підхід лікаря до ситуації. Лікар надав усі необхідні рекомендації.Візит пройшов добре.
Вікторія 28 Май 2024
Ольга 14 Май 2024
Все было замечательно, прием мне очень понравился. Доктор очень внимательный, тщательно провел осмотр, на все вопросы ответил, предложил лечение, все супер!
Алла 07 Май 2024
Все швидко, конкретно і по справі, діагностика на місті. Мені сподобався лікар і його рекомендації з лікування
Василь 07 Май 2024
Хороші враження, ставлення хороше, лікар компетентний, прийом сподобався
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Бровары