«Якість Життя» - медичний центр - у Вишневому

• Парковка,
  • Оплата карточкой,

«ЯКІСТЬ ЖИТТЯ» - це мережа сучасних смарт клінік. Основною задачею клініки є забезпечення пацієнтів якісним лікуванням у комфортних умовах. еще

вул. Святошинська, 27. На карте

«ЯКІСТЬ ЖИТТЯ» - це мережа сучасних смарт клінік.

Будь яке погіршення стану здоров’я є приводом для консультації з лікарем. Навіть незначні симптоми, які не спричиняють особливого дискомфорту, можуть бути ознаками загрозливих захворювань.

Медичний центр «Якість Життя» - надає повний спектр медичних послуг: консультації, вакцинацію, діагностику та лікування багатьох захворювань.

Бажаєте знайти лікаря, якому можна довірити здоров’я та за необхідності отримати кваліфіковану медичну допомогу?  Зверніться до клініки «ЯКІСТЬ ЖИТТЯ»

Обладнання клініки:

В клініці лікарі працюють на сучасних апаратах експерного класу  для дослідження організму людини, а саме:

• цифровий ендоскоп Evis Exera II Olympus CV - 180
  • сучасний ультра звуковий апарат  MyLab Eight від компанії Esaote

Клиника понравилась, приятный персонал на ресепшен, доктор диагностики очень внимательный, очень понравился

Ірина, 11.01.2024

Дуже сподобалось, перед прийомом трохи заблукала, шукала клініку. Дівчата направили, чекали, всі приємні, чемні. Лікар діагностики дуже сподобався, дуже професійно, все чітко та без води. Лікар робив гастроскопію, молодець лікар, я навіть не встигла злякатися, задоволена

Алла, 18.12.2023

Робила гастроскопію, залишилась у захваті від лікаря, що проводив діагностику - людина на своєму місті, його впевненість у своєму професіоналізмі, передалась й мені, вже втерте роблю цю процедуру за декілька років, є з чим зрівнювати, лікар впевнив мене, що можна обійтись без знеболюючого, й дійсно, лікар усе зробив так, що не відчувала майже ніякого дискомфорту.

Людмила, 19.10.2023

В клініці робили гастроскопію. Лікар дуже уважний, тактичний. Все розказав, пояснив, чекаємо результати аналізів і плануємо консультацію лікаря в клініці

Ольга, 28.09.2023

ул. Образования, 19. На карте