Медицинский центр "ОН Клиник" Николаев

Медицинский центр «ОН Клиник» Николаев - это современное многопрофильное медицинское учреждение, работающее по стандартам европейских стран мира. еще

• Сб-Вс: 8:00-17:00

ул. Большая Морская 74/3. На карте

Центральный

Мені все сподобалося. В клініці дуже приємні дівчата адміністратори. Лікар УЗД спеціаліст дуже сподобався, дуже уважний. Дуже задоволена клінікою, планую в клініку звертатися ще

Олеся, 27.03.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Олександр, 09.03.2024

Чесно кажучи дуже приємно здивована була цією клінікою. Насправді клініка дуже хороша, зручна комфортна, з кваліфікованими спеціалістами, видно що вони виконують роботу свою добре. У самій клініці дуже чисто та гарно.

Аліна, 07.03.2024

В клініці робила рентгенографію. Я думала, що лікар діагностики скаже пару слів по знімках, хоча б сказав на що потрібно звернути увагу, була патологія, були питання. А лікар демонстративно пройшла повз мене, кинула знімки на видачу і все. Я вважаю що це не є нормально

Інна, 05.03.2024

В загальному клініка непогана. Користуємося послугами цієї клініки уже давно. Але цього разу ми здавали аналізи у цій клініці й була доволі така довга затримка по часу, не могли отримати результати цих аналізів, потрібно було іти на візит до лікаря, а результатів не було, якби не наполягали, то ще б довше чекали - це не дуже нам сподобалося.

Юлія, 26.02.2024