«Якість Життя» - медичний центр - гінекологія

«Якість Життя» – це сучасний консультаційно-діагностичний медичний центр, який надає послуги по гастроентерології, гінекології, дерматології. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які проведуть детальну консультацію як для дітей так і для дорослих. У мед.центрі «Якість Життя» є можливість відразу пройти повне обстеження (ЕКГ, УЗД, еластографія, аналізи). еще

ул.Тростянецкая, 8 Д. На карте

Дарницкий , м.Левобережная, м.Харьковская

«ЯКІСТЬ ЖИТТЯ» - це мережа сучасних смарт клінік.

Основною задачею клініки є забезпечення  пацієнтів якісним лікуванням у комфортних умовах. У відділені клініки за адресою вул.Тростянецька, 8 Д веде прийом лікар акушер-гінеколог та лікар-дерматовенеролог.

Дбати про своє інтимне здоров’я – природно для кожної жінки незалежно від її віку. Фахівці відділення акушерства та гінекології клініки «Якість життя» готові допомогти вам у цьому.

Медичний центр  «Якість Життя» -  пропонуємо повний спектр медичних послуг:

• діагностику та лікування захворювань гінекологічного профілю
  • регулярні профілактичні огляди
  • послуги ведення вагітності

Бажаєте перевірити стан свого жіночого здоров’я або отримати кваліфіковану медичну допомогу? Зверніться в  клініку «Якість Життя».

В клініці проводять ультразвукові дослідження, а також є можливість здати всі необхідні аналізи.

Також в клінці приймає лікар-дерматолог

Захворювання шкіри різного генезу – поширене явище, яке викликає фізичний та психологічний дискомфорт. Спеціалісти клініки «Якість життя» завжди готові допомогти позбутися неприємних симптомів дерматологічних захворювань, відновити здоров’я та повернути шкірі красу.

Обладнання клініки:

• В клініці лікарі працюють на сучасних апаратах експерного класу  для дослідження організму людини, а саме: сучасний ультра звуковий апарат  MyLab Eight від компанії Esaote

Сподобалася клініка, Все було швидко, зручно та комфортно.

Олександр, 23.03.2024

Нормально все пройшло. Маленьке приміщення, трохи не зручне. Але в загальному клініка непогана.

Тетяна, 25.11.2023