Отзывы о диагностическом центре Universum Clinic (Универсум Клиник) на Тараса Шевченка, 27

• Парковка,
  • Оплата карточкой,
  • Сб-Вс: 9:00-20:00

бул. Тараса Шевченко, 27. На карте

Шевченковский , м.Вокзальная, м.Университет

В клинике делала диагностику. Специалист, которая мне проводила процедуру, очень внимательная, очень общительная, доступно все рассказала, приятная в общении, я получила хорошие советы. Специалист мне очень понравился, процедуру провели аккуратно, безболезненно

Любовь, 27.11.2023

Було комфортно, лунала гарна музика й взагалі гарний сервіс.

Владислав, 23.11.2023

Була в клініці для УЗД плевральної порожнини, але чомусь, не попередивши, мені вирішило зробити більш коштовне УЗД легень, й коли я прийшла сплачувати я була неприємно здивована, що я повинна оплатити більше, ніж розраховувала. Самою діагностикою залишилась задоволеною - сам лікар мені сподобався, він усе мені пояснив, був контактним, але дуже не сподобалось як себе повели адміністратори, на питання чому я повинна оплатити саме цю суму, відповіли, що в них такі ціни, й більше не звертали на мене уваги та займались своїми справами. До того ж мене захворювання легень, а в них стоїть потужна ароматична система, й мені було досить важко там знаходитись.

Александра, 21.11.2023

Усе пройшло як треба, залишився задоволеним.

Владислав, 15.11.2023

В клинике чисто, приняли хорошо, быстро. Остался доволен визитом.

Єгор, 10.11.2023

Гарне та швидке обслуговування, провели діагностику за часом. Персонал привітний, в клініці комфортно. Візит пройшов добре.

Анастасія, 15.10.2023

Не складно знайти, в приміщеннях дуже чисто, швидко зробили флюорографію, ввічливий персонал.

Микола, 13.10.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів чемний та професійний персонал. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Микола, 23.02.2023

ул. Владимира Винниченка (ранее Ю. Коцюбинского), 4.