Doc.ua - бронь лекарств в несколько кликов! Скидка до 30% в свыше 6000 аптек

Панадол экстра таб. шип.№12
Внешний вид товара может отличаться от изображенного
в наличии
Артикул 012648Код регистрации UA/2562/02/01
ATC-Классификатор: Парацетамол
Торговое название: Панадол
Производитель: ГлаксоСмитКляйн
122.16 - 158.64 грн

122.16 - 158.64 грн
Возможные варианты доставки через сервис
Бесплатно
”Новая Почта”: по адресу
от 65 грн
2-3 дня

Формы выпуска

Формы выпуска, которые есть в вашем городе

Фармакологические свойства

Форма выпуска: таблетки шипучие
Кому можно: Взрослым, Аллергикам, Водителям
Способ ввода: Внутрь / перорально
Взаимодействие с едой: Не имеет значения

Склад діючі речовини: парацетамол кофеїн; 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну; допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований крохмаль кукурудзяний повідон калію сорбат тальк кислота стеаринова натрію кроскармелоза гіпромелоза гліцерол триацетат.

Показання Препарат чинить помірну болезаспокійливу та жарознижувальну дію. Показаннями для застосування є головний біль включаючи мігрень зубний біль невралгії ревматичний біль періодичні болі у жінок; для полегшення симптомів застуди та грипу болю у горлі.

Протипоказання Гіперчутливість до парацетамолу кофеїну або до будь-якого іншого компонента препарату в анамнезі; тяжкі порушення печінки і/або нирок; вроджена гіпербілірубінемія; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; алкоголізм; захворювання крові виражена анемія лейкопенія; стани підвищеного збудження порушення сну епілепсія; виражене підвищення артеріального тиску органічні захворювання серцево-судинної системи у тому числі тяжкий атеросклероз тяжка гіпертонічна хвороба; декомпенсована серцева недостатність гострий інфаркт міокарда пароксизмальна тахікардія гіпертиреоз гострий панкреатит тяжкі форми цукрового діабету глаукома; вік понад 60 років. Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО. Протипоказано пацієнтам які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори; вагітним; жінкам які годують груддю дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначений для перорального застосування. Дорослим та дітям від 12 років: по 1-2 таблетки 4 рази на день. Не приймати більше 8 таблеток (4000 мг/520 мг парацетамол/кофеїн) протягом 24 годин. Інт

Этот препарат в аптеках г. Киев
На карте Cписок
Аптека оптових цін (Київська 136)м. Київ, Солом'янський р-н, б-р Чоколівський, буд. 30
122.16 грн
1 Соціальна Аптекавул. Амосова, 4, Київ
Аптека Доброго Днявул. Народного ополчення, 5, Київ
Аптека Доброго Днявул. Драгоманова, 2, Київ
125.1 грн
Аптека оптових цін (Киевская 36)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Героїв Дніпра, буд. 29-А
125.76 грн
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
127.03 грн
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
127.6 грн
АНЦбул. І. Шамо, 2/7 (Давидова)
128.71 грн
Аптека Шаравул. Срібнокільська, 2а
128.79 грн
Аптека оптових цін (Київська 73)м. Київ, Святошинський р-н, вул. Тулузи, буд. 3 Б
131.28 грн
АНЦпр-т. Георгія Гонгадзе, 20
134.36 грн
Бажаємо здоров'я02154, м.Київ, б-р Шамо Ігоря,3, прим.75-76
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
134.7 грн
Бажаємо здоров'я03065, м.Київ, б-р Гавела Вацлава,51/16/вул.Віталія Скакуна(Каблукова) 51/16
Показать еще 20 аптек

С этим товаром тоже покупают

Товары которые сейчас покупают

Онлайн-консультация с профессиональным врачом не выходя из дома
Заказать консультацию