Doc.ua - бронь лекарств в несколько кликов! Скидка до 30% в свыше 6000 аптек

Клотримазол мазь 1 % 25 г
Внешний вид товара может отличаться от изображенного
в наличии
Артикул 003765Код регистрации UA/1645/02/01
38.12 - 67.60 грн

38.12 - 67.60 грн
Возможные варианты доставки через сервис
Бесплатно
”Новая Почта”: по адресу
от 65 грн
2-3 дня

Формы выпуска

Аналоги (Совпадение по составу действующего вещества)

Фармакологические свойства

Форма выпуска: Мазь
Кому можно: Взрослым, Аллергикам, Диабетикам, Водителям
Способ ввода: Наружное
Взаимодействие с едой: Не имеет значения

Инструкция - Клотримазол мазь 1 % 25 г Скачать инструкцию

Склад: діюча речовина: клотримазол; 1 г мазі містить клотримазолу (у перерахуванні на 100 % суху речовину) 10 мг; допоміжні речовини: пропіленгліколь, поліетиленгліколь 400, проксанол 268, спирт цетостеариловий, поліетиленгліколю цетостеариловий ефір.

Показання.  Грибкові інфекції шкіри, викликані дерматофітами, дріжджовими, пліснявими грибками та іншими збудниками, чутливими до клотримазолу.  Інфекції шкіри, спричинені Malassezia furfur (різнобарвний лишай) та Corynebacterium minutissimum (еритразма).

Протипоказання. Підвищена чутливість до клотримазолу, цетостеарилового спирту або до інших компонентів препарату. Не застосовувати для лікування нігтів або інфекцій шкіри голови.

Спосіб застосування та дози. Перед нанесенням мазі необхідно попередньо очистити (із застосуванням мила з нейтральним значенням рН) та ретельно підсушити уражені ділянки шкіри; стопи слід помити теплою водою з милом, мазь ретельно втирати, особливо між пальцями. Препарат наносити тонким шаром 1-3 рази на добу на уражені ділянки шкіри та злегка втирати, захоплюючи невелику ділянку шкіри навколо осередку ураження. Разова доза з розрахунку на площу поверхні розміром з долоню становить стовпчик мазі довжиною 5 мм. Загальна тривалість лікування становить: дерматомікози – 3-4 тижні; еритразма – 2-4 тижні; різнобарвний лишай – 1-3 тижні. Якщо ви пропустили чергове нанесення, слід нанести препарат одразу, як тільки про це згадаєте, але краще пропустити нанесення, якщо вже майже настав час наступного застосування препарату. Залежно від характеру та тяжкості захворювання лікар може призначити індивідуальний режим дозування та спосіб застосування препарату, а також тривалість лікування. Для над

Этот препарат в аптеках г. Киев
На карте Cписок
Бажаємо здоров'я02163, м.Київ, вул.Радунська,30, прим.1,2
38.5 грн
Аптека Копійкавул. Каштанова, 5-В
38.61 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 13 (Артема)
38.64 грн
Бажаємо здоров'я02225, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),15-а
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пр-т Володимира Івасюка(Героїв Сталінграда),65
Бажаємо здоров'я02097, м.Київ, вул.Лисківська,12/1
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
38.71 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Аптека Копійкавул. Коласа Якуба, 8
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Шевельова Юрія,48
Бажаємо здоров'я03087, м.Київ, вул.Єреванська, 9/2
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька),22
Показать еще 20 аптек

С этим товаром тоже покупают

Товары которые сейчас покупают

Онлайн-консультация с профессиональным врачом не выходя из дома
Заказать консультацию