Doc.ua - бронь лекарств в несколько кликов! Скидка до 30% в свыше 6000 аптек

Фривей р-р для ингаляций 0,25 мг/мл 25 мл
Внешний вид товара может отличаться от изображенного
в наличии
Артикул 009540Код регистрации UA/17450/01/01
160.14 - 207.25 грн

160.14 - 207.25 грн
Возможные варианты доставки через сервис
Бесплатно
”Новая Почта”: по адресу
от 65 грн
2-3 дня

Формы выпуска

Формы выпуска, которые есть в вашем городе

Аналоги (Совпадение по составу действующего вещества)

Фармакологические свойства

Форма выпуска: Жидкость
Кому можно: Взрослым, Детям, Аллергикам, Диабетикам, Водителям
Способ ввода: для ингаляций
Взаимодействие с едой: Не имеет значения

Инструкция - Фривей р-р для ингаляций 0,25 мг/мл 25 мл Скачать инструкцию

Склад

діюча речовина: іпратропію бромід;

1 мл розчину містить іпратропію броміду – 0,261 мг, що еквівалентно іпратропію броміду безводному – 0,25 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, динатрію едетат, натрію хлорид, 1 М кислота хлористоводнева, приготована з кислоти хлористоводневої концентрованої, вода очищена.

Лікарська форма

Розчин для інгаляцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Показання

Розчин для інгаляцій Фрівей® призначений для застосування у якості бронхорозширювального засобу при підтримуючій терапії бронхоспазму, при хронічних обструктивних захворюваннях легень (ХОЗЛ), включаючи хронічний бронхіт та емфізему легень, а також при бронхіальній астмі.

Протипоказання

Підвищена чутливість до атропіну та його похідних (таких, як іпратропію бромід), або до будь-якої допоміжної речовини.

Спосіб застосування та дози

Дози

Дозу слід підбирати індивідуально для кожного пацієнта. Під час лікування пацієнти повинні знаходитись під наглядом лікаря. Не можна перевищувати рекомендовану добову дозу.

Пацієнта слід проінформувати про те, що у разі відсутності терапевтичного ефекту від застосування препарату або при погіршенні стану, він повинен звернутись до лікаря, який призначить нову схему лікування. Термінова консультація лікаря необхідна у випадку різкого виникнення або зростання задухи (диспное).

Якщо лікар не призначив інакше, рекомендується застосовувати препарат у наступних дозах (20 крапель = приблизно

Этот препарат в аптеках г. Киев
На карте Cписок
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка,3а
160.14 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 118)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Хмельницького Богдана, буд. 10
185.06 грн
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
160.57 грн
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Солом'янська,33
160.6 грн
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
160.61 грн
АНЦвул. Антоновича, 66 (Горького)
162.05 грн
Бажаємо здоров'я03126, м.Київ, вул.Академіка Білецького,11
162.94 грн
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
162.94 грн
АНЦбул. І. Шамо, 2/7 (Давидова)
165.26 грн
Аптека Копійкавул. Митрополита Шептицького, 24
168.39 грн
Аптека оптових цін (Київська 99)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Андрея Шептицького Митрополита, буд. 24
168.55 грн
АНЦвул. Є. Сверстюка, 2а (Раскової)
169.04 грн
Аптека оптових цін (Київська 60)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Сурикова, буд. 3
169.13 грн
Аптека оптових цін (Київська 23)м. Київ, Печерський р-н, вул. Бойчука Михайла, буд. 1/2
169.4 грн
Аптечна мережа 911 (Головна аптека Києва)м. Київ, Печерський р-н, б-р Лесі Українки, буд. 24, прим. 483
169.6 грн
Аптека оптових цін (Київ №17 "Є Аптека")м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Богдана Гаврилишина, буд. 7
170.98 грн
Аптека оптових цін (Київська 82)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Оболонський, буд. 7, прим. 5
171.9 грн
Бажаємо здоров'я03179, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),148/1
172.74 грн
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
172.76 грн
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул. Макіївська,7, прим.252
172.76 грн
Показать еще 20 аптек

С этим товаром тоже покупают

Товары которые сейчас покупают

Онлайн-консультация с профессиональным врачом не выходя из дома
Заказать консультацию