Житомир

Педіатри в Житомирі

Лікар Педіатр Криштоп Людмила Андріївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, для проведення досліджень з гарантійного пакету: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз крові на холестерин, загальний аналіз сечі
Лікар Педіатр Северінко Світлана Андріївна на Doc.ua
Світлана Андріївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань педіатричного профілю. Проводить профілактичну вакцинацію, консультує з питань догляду за дитиною та її вигодовування
Лікар Педіатр Сиротюк Надія Романівна на Doc.ua
Сиротюк Надія Романівна
Доктор лікує такі захворювання та патології: гострі респіраторні вірусні інфекції, гострий вірусний/бактеріальний риносинусит, алергічний риніт/риносинусит, отит, фарингіт/тонзиліт, ларингіт/трахеїт/бронхіт, гостра пневмонія, функціональна кардіопатія, функціональні розлади травного тракту, гострий гастрит/гастродуоденіт, дискінезія жовчевивідних шляхів, ацетонемічний, гіпертермічний,інтоксикаційний синдроми, інфекції сечо-вивідних шляхів, гострий цистит, гострий пієлонефрит, алергічний дерматит, стоматит
4.2
Лікар Педіатр Лозко Лідія Адамівна на Doc.ua
Лозко Лідія Адамівна
Лідія Адамівна - лікар-педіатр вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням поширених захворювань у дітей
Лікар Педіатр Курієнко Олена Станіславівна на Doc.ua
51рік досвіду
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язове, підшкірне, внутрішньовенне введення медикаментів, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакета: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз крові на холестерин, загальний аналіз сечі
Лікар Педіатр Місюрова Алла Георгіївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів. Проводить профілактичні щеплення
Лікар Педіатр Ткаченко Валентина Іванівна на Doc.ua
Проводить тестування на ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР. Робить внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичні щеплення. Також займається забором матеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету
Лікар Педіатр Мовчан Ольга Миколаївна на Doc.ua
Мовчан Ольга Миколаївна
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету
Лікар Педіатр Олійник Лариса Степанівна на Doc.ua
Лікар займається проведенням тестування на: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження. Проводить забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів. Робить профілактичні щеплення
Лікар Педіатр Вишнівська Валентина Володимирівна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right