Одеса
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург-онколог Щербина  Вікторія  Володимирівна на Doc.ua

Щербина Вікторія Володимирівна

Повний супровід пацієнта від встановлення діагнозу до настання ремісії.

Освіта

• 1995 – 2002 рр. Закінчила І медичний факультет «Дніпропетровської державної медичної академії МОЗ України».
  • 1,5 року проходила інтернатуру за фахом «Хірургія» на базі «Дніпропетровської держаної медичної академії МОЗ України», КЗ «ДМЛ9» ДОР.

Курси

• 2004 – 2006 рр. Лікар-хірург хірургічного відділення КЗ «Дніпродзержинська МЛ №9 «ДОР».

• 2006  – 2020 рр. Лікар онкохірург онкологічного відділення КЗ «Дніпродзержинська МЛ №9 «ДОР».
  • 2007 р. Пройшла спеціалізацію за фахом «Онкологія» на базі ДЗ «ЗМАПО МОЗ України».
  • 2015 р. Пройшла спеціалізацію за фахом «Онкохірургія» на базі ДЗ «ЗМАПО МОЗ України».
  • 2021 р. Проходила стажування в клініці ЛІСОД по онкопластичній та реконструктивній хірургії молочної залози.
  • 2021 р. Присвоєна вища атестаційна категорія за фахом онкохірургія.

Участь в асоціаціях

• ESMO

Виконувані процедури

• Консультація онколога
  • Обстеження та лікування згідно міжнародних протоколів новоутворень будь-якої локалізації
  • Консультація онко-мамолога
  • трепан-біопсія утворень молочної залози під УЗ-контролем,
  • встановлення діагностичної мітки в пухлину молочної залози під УЗ-контролем,
  • оперативне лікування раку молочної залози з онкопластикою, реконструктивні операції на молочній залозі,
  • оперативне лікування новоутворень шкіри,
  • Ексцизійна біопсія лімфовузла
  • Оперативне лікування пухлин органів черевної порожнини (лапаротомія)
  • проведення хіміотерапії.
  • Спостереження в ремісії.

Перевірені відгуки про лікаря

27 Відгуки
Ангеліна 14 Травень 2024
 Дуже чудовий прийом, дуже хороший лікар, все розказала, дала рекомендації, заспокоїла. Я дуже задоволена лікарем
Ірина 11 Травень 2024
Прийом сподобався, все влаштувало
Юлія 09 Травень 2024
Можу поставити оцінку п'ять, спілкуванням з лікаркою та прийомом задоволена, дякую.
Олена 04 Травень 2024
Лікар мені дуже сподобався. Візит пройшов просто чудово.
Вікторія 27 Квітень 2024
Перше враження що лікарка фахова, знає що каже, на мої питання відповіла. Приємна дуже лікарка

Всі лікарі Одеса