Львів
Лікар Ендокринолог Денисенко Ірина Олексіївна на Doc.ua

Денисенко Ірина Олексіївна

Лікар другої категорії
Ірина Олексіївна лікує хвороби по ендокринологічному, терапевтичному профілю. Спеціалізується на виявленні порушень в роботі ендокринної системи, діагностує їх і призначає кваліфіковане лікування.

Освіта

• Донецький національний медичний університет ім. Горького (2002)
  • Інтернатура за спеціальністю «Терапія» на базі ЦМКЛ № 16 м. Донецьк (2002–2003)
  • Спеціалізація з ендокринології у Харківській медичній академії післядипломної освіти
  • Спеціалізація з ендокринології в Харківській медичній академії післядипломної освіти (ХМАПО), (2010)

Курси

• Курси підвищення кваліфікації у Національній академії ім. П. М. Шупика, м. Київ (2011)
  • Спеціалізація з УЗД-діагностики в Харківській медичній академії післядипломної освіти (ХМАПО), (2015)
  • Тематичні курси підвищення кваліфікації у Харківській медичній академії післядипломної освіти (ХМАПО) (2019-2021)

Участь в асоціаціях

• Чинний член Асоціації ендокринологів України
  • Української Діабетичної Асоціації
  • Постійний учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій

Виконувані процедури

• УЗД

Перевірені відгуки про лікаря

270 Відгуки
Анонім 13 Травень 2024
Лікарка сподобалася, гарно проконсультувала, відповіла на всі запитання, які у мене виникли, я задоволена прийомом, дякую.
Віра 03 Травень 2024
Гарно, все сподобалося, дякую.
Марія 03 Травень 2024
29 Квітень 2024
Лікар дуже професійно надала консультацію, призначила які потрібно зробити аналізи. Навіть УЗД зробила. Вважаю що отримала усе, що хотіла, тому залишилась цілком задоволеною.
Галина 26 Квітень 2024

Всі лікарі Львів