4.7
Лікар Мануальный терапевт, Невролог, Реабілітолог Малакшанідзе Зураб Гурамович на Doc.ua

Малакшанідзе Зураб Гурамович

Доктор Малакшанідзе З. Г. має колосальний досвід неврологічної та реабілітаційної практики, володіє великими техніками мануальної терапії. Зураб Гурамович займається корекцією больових неврологічних синдромів, рухових порушень у спортсменів, порушень постави, дегенеративних уражень суглобового апарату, передопераційною підготовкою та відновлювальним лікуванням
4.7

Серед основних напрямків роботи представлено лікування:

• больових синдромів в попереково-крижової області у вагітних і в післяпологовому періоді;
  • вертебробазилярних синдромів (минущі порушення мозкового кровообігу);
  • головного болю і запаморочення, погано піддаються медикаментозної корекції;
  • лікування і профілактика рухових порушень і травм у спортсменів (важкоатлети, плавці, футболісти, бодібілдери);
  • дегенеративно-дистрофічних захворюванні (артрози, артрити, синовіїти, остеопороз і т.д.).

Також доктор Малакшанідзе займається ортопедичною корекцією порушення постави у дітей і дорослих. Він консультує пацієнтів з надмірною вагою і малорухливим способом життя, що бажають займатися фітнесом і силовим тренінгом, а також пацієнтів перед плановим нейрохірургічним і ортопедичним лікуванням хребта і суглобів.

Освіта

• Донецький державний національний медичний університет імені М. Горького, спеціальність «Лікувальна справа» (1999)
  • Донецький державний національний медичний університет імені М. Горького, спеціальність «Неврологія» (2000)

Виконувані процедури

• Корекція спортивних травм і порушень руху у спортсменів
  • Корекція порушень постави у дорослих і дітей
  • Терапія запально-дегенеративних захворювань суглобового апарату
  • Корекція больових синдромів хребта
  • Консультування перед проведенням нейрохірургічних і ортопедичних оперативних втручань
  • Консультування пацієнтів, які страждають надмірною вагою і ведуть малорухомий спосіб життя
  • Корекція больових синдромів в спині у вагітних і після пологів
  • Корекція головного болю і запаморочення
  • Консервативна терапія синдрому «поперек-стегно», плече-лопаткового синдрому, посттравматичних ішемічних синдромів

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Марина 10 Квітень 2024
Лікар чудовий, візит пройшов теж дуже чудово. Нам все дуже сподобалося.
Алла 10 Лютий 2024
Візит до лікаря сподобався, бо він був уважним, як мені здалося, дуже професійний, те, що дійсно знаходить причину цього болю. Планую продовжити в нього лікування.
Марʼяна 08 Лютий 2024
Лікар нам сподобався, гарно провів огляд, знайшов причину проблеми, розказав що потрібно робити, зауважень не було, задоволені роботою лікаря
Направлено до клініки
Давид 22 Вересень 2015
Доктор опоздал, мы были с детками и это было тяжело и не очень удобно. Было тяжело было изъясняться на русском, объяснял-объяснял, врач не понимал, потом начала жена объяснять и только тогда доктор понял, начал что-то говорить. И как мы обращались, он не сказал ничего по этому поводу, начал работать лором, а не неврологом, в общем, ничего толкового не услышали.