Лікар Мануальный терапевт, Невролог, Реабілітолог Малакшанідзе Зураб Гурамович на Doc.ua

Відгуки про Малакшанідзе Зураб Гурамович

Консультація від850 грн
Доктор Малакшанідзе З. Г. має колосальний досвід неврологічної та реабілітаційної практики, володіє великими техніками мануальної терапії. Зураб Гурамович займається корекцією больових неврологічних синдромів, рухових порушень у спортсменів, порушень постави, дегенеративних уражень суглобового апарату, передопераційною підготовкою та відновлювальним лікуванням
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Олександр 24 Червень 2024
Я задоволений лікарем і клінікою, дякую.
Марина 10 Квітень 2024
Лікар чудовий, візит пройшов теж дуже чудово. Нам все дуже сподобалося.
Алла 10 Лютий 2024
Візит до лікаря сподобався, бо він був уважним, як мені здалося, дуже професійний, те, що дійсно знаходить причину цього болю. Планую продовжити в нього лікування.
Марʼяна 08 Лютий 2024
Лікар нам сподобався, гарно провів огляд, знайшов причину проблеми, розказав що потрібно робити, зауважень не було, задоволені роботою лікаря
Направлено до клініки
Давид 22 Вересень 2015
Доктор опоздал, мы были с детками и это было тяжело и не очень удобно. Было тяжело было изъясняться на русском, объяснял-объяснял, врач не понимал, потом начала жена объяснять и только тогда доктор понял, начал что-то говорить. И как мы обращались, он не сказал ничего по этому поводу, начал работать лором, а не неврологом, в общем, ничего толкового не услышали.