Дніпро
Лікар Офтальмолог Русіна Людмила Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Русіна Людмила Вікторівна

Консультація від 500 грн
Офтальмолог, вищої категорії Русина Людмила Вікторівна має досить значний стаж роботи. Проводить лікування таких захворювань як міопія, гіперметропія, астигматизм, спазм акомодації, астенопії різного походження, косоокість, кон'юнктивіт, блефарит, халязіон, ячмінь.

Перевірені відгуки про лікаря 414 відгуків

Анна 11 Травень 2024
Найкращі враження, лікар сподобався
Анна 10 Травень 2024
Дуже компетентна лікарка, вона дуже відкрита, інформативно розповіла, на всі питання відповідала, якісно провела дослідження очей. Я задоволена залишилась візитом
Тетяна 08 Травень 2024
У меня самые лучшие впечатления от визита. Очень опытный врач, мне было все понятно на приеме и я очень рада, что нашла этого доктора.
Роман 29 Квітень 2024
Лікар відкритий, доброзичливий, надає повну інформацію, зрозуміла мова, прийом сподобався
Данило 22 Квітень 2024
Лікар оглянула, дала рекомендації. На даний час я задоволена результатом.
Юлия 17 Квітень 2024
Прием понравился, очень довольна визитом к доктору
Єлизавета 16 Квітень 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Лікар провів його чітко та інформативно.
Анастасія 15 Квітень 2024
Дуже гарний лікар. Дуже задоволена роботою, проконсультувала, зустріла мене з усмішкою, була довірлива атмосфера. Все пройшло добре, консультацією повністю задоволена.
Олена 06 Квітень 2024
Сподобався цей спеціаліст. Лікар усе детально пояснив, допоміг обрати правильне лікування.
Софія 27 Березень 2024
Цього спеціаліста знаю вже дуже давно. Тому відгуки тільки позитивні, лікар дійсно фахівець високого класу, дуже добре знає свою роботу.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Дніпро