Ивано-Франковск
Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Ивано-Франковск

Отзывы о клинике Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Ивано-Франковск

add_box Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Неврология Оториноларингология ... еще
«Оксфорд Медикал» - это команда специалистов, которые ориентированы на индивидуальный подход к здоровью каждого пациента. В медицинском центре работают высококвалифицированные специалисты, которые предоставляют качественные медицинские услуги, проводят диагностику, обследование и лечение. Медицинский центр оснащен современным лечебно-диагностическим оборудованием, с помощью которого можно установить точный диагноз. Клиника работает по таким направлениям, как эстетическая медицина, терапия, педиатрия, дерматология, урология, проктология, кардиология, флебология, неврология, гинекология и др.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled вс : 9:00 - 15:00
ул. Независимости, 93ана карте
Старый город
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
33 отзыва
Петро 09 Май 2024
Прийомом задоволений, все пройшло добре, дякую.
Наталія 08 Май 2024
Непогана клініка, є все необхідне. Зробили все мені швидко та якісно, загалом мені все дуже сподобалося у цій клініці. Сама атмосфера, лікарі та персонал - все дуже гарно було.
Віта 07 Май 2024
Візитом залишилась задоволеною - усе зробили швидко, працюють дуже гарні, приємні дівчата, лікарі. Усім моя подяка.
Михайло 26 Апрель 2024
Клініка супер, було доволі зручно та комфортно у цій клініці. Сама клініка гарна, сучасна, охайна, ввічливий та привітний персонал був у клініці.
Анна 23 Апрель 2024
Лікар, Григорська Олена Ярославівна, молода, але знає свою справу, добре все пояснює. Я трохи запізнилася, почекали мене, дуже лояльно поставилися.В клініці все було зручно, лікарка мене зустріла і забрала на прийом. Рекомендую всім клініку і лікаря
Роман 10 Апрель 2024
Сподобався прийом у лікаря Король Тараса Володимировича
Анонімно 06 Апрель 2024
Все сподобалося.
Семен 04 Апрель 2024
Хороша клініка, зауважень до персоналу не було, плануємо звертатися в клініку і надалі
Володимир 03 Апрель 2024
Клініка гарна, але є зауваження. Записувалися до лікаря уролога, лікар хороший спеціаліст, але чомусь в той час вже не працювало УЗД і лікар не міг подивитися проблему на УЗД. Також в клініці не передбачені умови для інвалідів в санвузлі, немає поручнів на стінах, щоб триматися. В клініці не всім пацієнтам комфортно
Тарас 29 Март 2024
Дуже задоволені клінікою. Лікар, Дмитришин Кристина Василівна, хороший спеціаліст, прийом дуже сподобався