Бровары
«Клиника Доктора Долинского»

Отзывы о клинике «Клиника Доктора Долинского»

Клиника
add_box Гастроэнтерология Дерматология Диетология Кардиология Мануальная терапия Неврология ... еще
«Клиника Доктора Долинского» – это многопрофильное медицинское учреждение, где опытные врачи ведут прием детей и взрослых. Клиника оснащена современным оборудованием. Плюс ко всему на базе клиники работают: ортопедический салон, дневной стационар, лабораторная диагностика и т.д.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled вс : 8:00 - 18:00
г. Бровары, ул. Шевченко, 10-В 2-й поверхна карте
Без района
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
43 отзыва
Тімур 04 Май 2024
Клініка сподобалася, привітливий персонал, все було швидко, супроводжували і все пояснили
Ксенія 02 Май 2024
Клініка нам сподобалася своєю зручністю, комфортом та затишком.
Володимир 01 Май 2024
Нам дуже подобається дана клініка. Часто користуємося послугами саме цієї клініки, тут завжди хороше обслуговування, привітний та ввічливий персонал. Професійні та хороші лікарі.
Тетяна 01 Май 2024
Залишилась задоволеною сервісом.
Ольга 17 Апрель 2024
Хороша клініка, зауважень не було
Ірина 09 Апрель 2024
Просторо та комфортно було у клініці. Дуже привітний, уважний персонал. Загалом ця клініка дуже сподобалася.
Максим 05 Апрель 2024
Прийом пройшов добре, лікар гарно проконсультував, в клініці гарно зустріли, візитом задоволені
Інна 03 Апрель 2024
Клініка супер, дуже нам все сподобалося. Все пройшло дуже гарно.
Любов 23 Март 2024
Усе було добре.
Наталія 22 Март 2024
Клініка звичайно, нічого особливого. Лікар, Матвєєв Роман Миколайович, дуже гарний спеціаліст. Лікар дуже мені сподобався. До лікаря зверталася вже другий раз і планую у лікаря робити операцію. Думаю що лікар один з найкращих
5 chevron_right