Житомир
Врач Офтальмолог Парфенюк Татьяна Николаевна на Doc.ua

Отзывы о Парфенюк Татьяна Николаевна

Специализируется на аппаратном лечении проблем зрения (близорукость, дальнозоркость, астигматизм, амблиопия), аномалий рефракции, заболеваний глаз воспалительного характера у детей и взрослых. Проводит контактную коррекцию и подбор, изготовление очков.

Проверенные отзывы о враче 261 отзыв

Ілона 03 Май 2024
Лікарка сподобалася, як і прийом в цілому.
Інна 30 Апрель 2024
Лікар нам дуже сподобався. Візит прийшов добре, лікар надав відповіді на усі наші запитання. Загалом візит і лікар нам дуже сподобався.
Іван 17 Апрель 2024
Лікарка привітна, комунікабельна, компетентна, нас все влаштувало, дякую.
Марія 17 Апрель 2024
Не вперше звертаємося до цієї лікарки, наразі також отримали вичерпну консультацію, все влаштувало на прийомі, дякую.
Юлія 15 Апрель 2024
Гарні враження, прийом сподобався
Дарʼя 15 Апрель 2024
Все було добре, лікар відповіла на всі запитання, прийом сподобався
Євген 12 Апрель 2024
Не вперше звертаємося до цього фахівця за консультацією. Нас повністю усе влаштовує і лікар і саме відношення лікаря до пацієнтів.
Даніель 10 Апрель 2024
Катерина 25 Март 2024
Нам дуже сподобався цей лікар. Візит пройшов чудово, все було на найвищому рівні.
Олена 18 Март 2024
Лікарка Тетяна Миколаївна чемна, добре знає свою праву, вона дійсно фахівець, тому що до цього звертались до іншого лікаря  нам  призначили тільки окуляри без лікування, а Тетяна Миколаївна призначила по нашій проблемі лікування. Ми задоволені візитом
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Житомир