Врач Гепатолог, Хирург Уваров Вадим Юрьевич на Doc.ua

Отзывы о Уваров Вадим Юрьевич

Вадим Юрьевич является квалифицированным специалистом в области операбельных вмешательств на поджелудочной железе, печени и желчевыводящих путях, опытным врачом-гепатологом, экспертом по эфферентной терапии. В наработках Вадима Юрьевича множество опубликованных научных статей, патентов.

Проверенные отзывы о враче 130 отзывов

Ольга 17 Апрель 2024
У лікаря на прийомі була максимум 5 хвилин, лікар заповнював в ординаторській історію хвороби, боковим зором дивився на мої результати аналізів, подивився, сказав які ліки потрібно приймати в менших дозах і які взагалі не приймати. Запропонував плазмоферез і сказав приїжджати якщо вирішу робити. На цьому вся консультація, уваги до пацієнта нуль. Я взагалі незадоволена роботою лікаря і звернулася до іншого лікаря
Любов 08 Апрель 2024
Хороший, ввічливий лікар, добре прийняв, допоміг лягти у стаціонар. усе пройшло нормально, залишилась задоволеною.
Вячеслав 20 Февраль 2024
Нормальний лікар, який дійсно розбирається у своїй справі, й ціна до нього нормальна.
Володимир 16 Февраль 2024
В цілому прийом пройшов нормально, лікар компетентний, дякую.
Олександр 14 Февраль 2024
. Лікар доброзичливий, гарний, приємний. Відповів на всі мої запитання, гарно все пояснив, чітко розказав. Я почув усе що мені потрібно було почути від лікаря.
Віталій 05 Февраль 2024
Лікар відправив мене на УЗД в лікарні. Там я просидів сорок хвилин і чекав УЗД. Лікар УЗД спеціаліст мені зовсім не сподобався. Потім знову чекав на прийом у лікаря, у нього була черга. Сам прийом пройшов швидко, лікар щось записав і розказав. Не можу оцінити професійність лікаря, ставлення і обслуговування як клієнта не сподобалося. Вартість консультації невелика, але обслуговування має бути іншим
Віктор 30 Январь 2024
Все нормально пройшло. Ніяких зауважень немає.
Дмитро 24 Январь 2024
Все добре пройшло.
Анжеліка 21 Декабрь 2023
Можу оцініти роботу лікаря на найвищий бал, задоволена консультацією, дякую.
Олександр 01 Декабрь 2023
Лікар не побачив в мене гепатит, у мене був висновок УЗД з підозрою на хронічний гепатит та збільшення печінки. Лікар подивився і сказав що все нормально, ніякого гепатиту в мене нема. Лікар сказав, щоб я не вигадував собі хвороби, а позаймався печінкою. Я звернувся до іншого лікаря, здав аналізи і мені дійсно підтвердили гепатит. Я не знаю як лікар працює і за що я заплатив гроші.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right