Сторінка 2: Встановлення спіралі (ВМС) в Тернополі

2.5
Послуги гінеколога

Другие гінекологічні клиники в Тернополі

Гінекологія

Hemo Medika Ternopil (Гемо Медика Тернопіль) пропонує МРТ обстеження на сучасному апараті SIEMENS (із використанням магнітно-резонансного томографа Magnetom Avanto з передовою TIM технологією). За допомогою апарату МРТ можна обстежити суглоби і нервову систему людини. Також діє напрямок гінекології. Можливості апарату МРТ просто вражають. Передусім є змога діагностувати будь-які морфологічні зміни, навіть мінімальні – зміну розміру, форми, появу новоутворень, локалізацію змін, поширеність змін на суміжні органи і за межі органу, проводити динамічні спостереження. У нас можна обстежити: 1. головний мозок; 2. суглоби; 3. всі відділи хребта; 4. гінекологію; 5. дітей. Ключові слова: МРТ, діагностика, магнітно-резонансна томографія, обстеження мозку, хребта, головного мозку, дітей ще

вул. Тролейбусна, 14 . На карті

Акушерство, Гінекологія, Масаж, Педіатрія, Стоматологія

Медичний центр "Здоров'я" - клініка сімейного типу, яка надає медичні послуги для всієї родини. У складі клініки три відділення: стоматологічне, гінекологічне та педіатрія, у тому числі - неонатологія. ще

вул. Чайковського, 40. На карті

Акушерство, Гінекологія, Неонатологія, Педіатрія

«Мати і дитина» - лікувально-профілактичний заклад III рівня надання спеціалізованої висококваліфікованої медичної допомоги жінкам, вагітним з акушерською та екстрагенітальною патологією, роділлям та породіллям, новонародженим ще

• Пн-Нд: цілодобово

вул. Замкова, 10 . На карті

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Педіатрія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще

Всі дослідження виконуються на власному обладнанні у нашому Лікувально-діагностичному центрі ТзОВ «Румед-Т» від світових виробників медичного устаткування, котре пройшло відповідну сертифікацію в Україні! ще

вул. Вишневецького, 1/53. На карті

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще

вул. Шашкевича, 3. На карті

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Гінекологія, Кардіологія, Педіатрія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще

вул.Р.Купчинського, №14, поліклініка №2. На карті

Клініка